Cienie matowe

  • 2011-09-09, o 23:04
  • 43
  • 14 968
  • 30
  • 36

Cienie matowe

Zainspirowana filmikiem Ladymakeup - jak wykonac makijaz dla dojrzalej kobiety zaczelam poszukiwanie matowych cieni. I tu pytanie, czy te cienie powinny byc mocno napigmentowane czy wlasnie nie ? Chcialabym cos w kolorze "myszowatym " , grafitowym, sliwka zmieszana z szarym ( nie wiem jak ten kolor sie nazywa) itp. Mysle o cieniach Nyx, czy rzeczywiscie ich jakosc rozni sie w zaleznosci od tego czy sa to cienie solo czy paletka ( ponoc jakos palet jest o wiele gorsza ? ) . Jaki ewentualnie zestaw powinnam wybrac, w filmiku jakas taka paletka mi mignela. Jak na razie mysle o trio Casablanca:

http://images.mssskel.com/NYXTS42.jpg

Ale chcialabym wiecej kolorow kupic, lepiej mi sie oplaci, tez rozyk tez mi sie podoba. Moze cos doradzicie ? Moga byc inne marki tyle ze nie polskie ale to tylko dlatego ze nie oplaca mi sie zamawiac produktow w Polsce

Re: Cienie matowe

faktycznie te z nyxa mogą okazac sie fajne. Dobre, dosyc tanie i matowe cienie ma Sleek w paletce Oh so special. Cena paletki( z 12 cieniami) to wydatek ok. 35zł. Przewazaja tam jednak brązy:)

Re: Cienie matowe

Z firmy Sleek mam 2 pomadki z ktorych jestem zadowolona i lakier do paznokci, ktory szybko odpryskuje, a jak jest z cieniami, czy dobrze sie rozprowadzaja i czy sie obsypuja ?

Re: Cienie matowe

Cienie sleek są mocno napigmentowane, nie zbierają się w załamaniu, trzymają się na powiece cały dzień i generalnie sie nie osypują, chyba że za dużo się nabierze na pędzelek czy aplikator, ale to chyba każde się osypią. Ja jestem z nich bardzo zadowolona

pozdrawiam, Anka

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cienie matowe

Dziekuje @Aftertaste
Juz wiem jak sie nazywa paletka Nyxa z tymi mysimi kolorami - Smoke eye, a znalazlam jeszcze jedna ciekawa - Physicians Formula Matte Quad Eye Shadow, ten zestaw kolorow to Canyon:

http://s7d5.scene7.com/is/image/Ulta/2109518?$

Kosztuje 5 dolarow na amerykanskim ebayu,na allegro tez bywaja ale kosztuja duzo drozej, czytalam recenzje na makeupalley.com i sa nawet wysoko oceniane.

Re: Cienie matowe

bardzo jestem ciekawa dwóch marek jesli chodzi o cienie matowe nyxa i sephory

Re: Cienie matowe

Z zagranicznych marek na pewno słynna Zoeva, Makeup Geek, ABH, MAP, Kryolan. Za granicą na pewno łatwiej je dostać.

Re: Cienie matowe

Z zagranicznych marek na pewno słynna Zoeva, Makeup Geek, ABH, MAP, Kryolan. Za granicą na pewno łatwiej je dostać.

2015-09-07 22:02:23 autor

Do tego mogę dodać jedynie że jeszcze NYX :)

Re: Cienie matowe

z zagranicznych to na pewno MAC, Sleek i Makeup Revolution

Re: Cienie matowe

polski inglot najlepszy

Re: Cienie matowe

inglot górą

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: