Cienie duochrome

  • 2015-07-19, o 13:09
  • 48
  • 21 581
  • 31
  • 43

Cienie duochrome

Hejka.

 

Czy ktoś z Was ma w swojej kolekcji cienie duochrome, które mienią się niczym kałuża benzyny? Jakiej firmy polecacie takie cienie, aby był widoczny efekt bez rujnowania portfela? Akurat mam zamiar się pobawić Duralinem robiąc kreski z cieni i przydałby się jeden taki egzotyk w mojej kolekcji. :)

 

Za propozycje dziękuję ładnie. :)

Re: Cienie duochrome

Ja nie spotkałam się jeszcze nigdzie z cieniami duochrome ale sama chętnie poczytam gdzie można je kupić w miarę fajnej cenie bo kilka razy widziałam fajne makijaże z kreskami duochrome i wyglądało to naprawdę fajnie :)

Re: Cienie duochrome

Polecam Inglotowskie pigmenty, słyszałam też, że MAC ma coś w swojej ofercie, ale nie sprawdzałam, więc nie powiem ci dokładnie. I dołączam się do pytania, bo chętnie wypróbuje jakieś nowości. :)

Re: Cienie duochrome

nie słyszałam jeszcze o takich cieniach

Re: Cienie duochrome

Ja mam w swojej kolekcji z inglota pigment który mieni się na zielono brązowo w zależności od światła. W sprzedaży tutaj w sklepie są z Glazel visage wieżyczki camele one też się mienią na różne kolory :)

Mój wątek z makijażami:) Zapraszam do oglądania!https://www.ladymakeup.pl/forum/p33339.html#p33339  Mój Instagram:https://www.instagram.com/estera_makeup/ 

Re: Cienie duochrome

Inglot 419 Pearl - niby oliwkowy, a po roztarciu brąz w odcieniu starego złota. Cudo.  

Re: Cienie duochrome

Widziałam kiedyś swatche takich cieni, są super :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cienie duochrome

Nie widziałam, nie używałam :P

Re: Cienie duochrome

Słynny kameleon z Inglota ♡

Zobacz też filmik RLM o cieniach duochrome. Ja mam pigment Kobo Sea Shell, który mieni się na różowo złoto.

Re: Cienie duochrome

Słynny kameleon z Inglota ♡

Zobacz też filmik RLM o cieniach duochrome. Ja mam pigment Kobo Sea Shell, który mieni się na różowo złoto.

2015-10-05 22:58:18 autor

 

jaki numer ma ten kameleon z Inglota..?

Re: Cienie duochrome

pierwsze słysze

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: