Cienie do powiek z aplikatorem i inne

• 2013-02-19, o 22:13
  • 41
  • 7 325
  • 21
  • 25

Cienie do powiek z aplikatorem i inne

Czy warto takie kupic? Mysle o L`Oréal Color Resist Crystal :

http://remakeup.nl/60901-820-large/loreal-color-resist-waterproof-cream-eye-shadow-crystal-blanc.jpg
Ten akurat wyglada jak blyszczyk ale widzialam tez inne z taka mala gąbeczką.
Są z Max Factora albo Rimmel. Rimmel moge kupic nowy z 1 euro tylko nie wiem czy jest dobry? Mam rozne doswiadczenia z ta marka, akurat lakier do paznokci jest dobry ale na przyklad pomadki nie za bardzo lubie. Uzywacie takich?

Re: Cienie do powiek z aplikatorem

Nie mam za bardzo doświadczenia w cieniach z aplikatorem, ale miałam kiedyś taki z avonu i się nie sprawdził, więc wolę cienie raczej w kamieniu, choć ostatnio zdominowały moją kosmetyczkę sypkie:)

Ja miałam kiedyś cień w kulce z rimmela i mi pasował (zresztą ja jestem taką maniaczką kosmetykową, że mi wszystko pasuje, już tyle firm przetestowałam i nie mam nigdzie zastrzeżeń) warto wypróbować, wg mnie plus z tym aplikatorem, bo się szybko nakłada cień, a 1 euro (wow zazdroszczę takiej ceny..) to bym chyba wszystkie kolory wzięła za tą cenę.

Hehe, nie ma duzo kolorow, sa 2 - 008 Smokey, pisze ze brazowy i jest 001 Antique, wyglada na jasny, chyba by sie nadal pod luk brwiowy i kacik oka. No to kupuje, przekonalas mnie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

O no to fajnie! koniecznie zdaj relację czy warto było kupić jak juz użyjesz, a ten z loreala wziełaś czy rimmel, czy dwa?

Wzielam 2 z Rimella, ten jasny doczytalam, ze jest kremowy. Babka sprzedaje na stronce podobnej jak w Polsce allegro, z tym ze w kazdej chwili mozesz sie wycowac z licytacji lub kupna. Upewnilam sie jeszcze ze oba sa nowe, przesylka 1 euro czyli kosztowalo mnie to tylko 3 euro, zobaczymy . Ryzyko jest niestety zawsze bo tam sie nie wystawia opinii, dam znac jak przyjda .

Aha to fajnie i bardzo tania przesyłka, a ryzyko jest zawsze jak się kupuje przez internet.

Re: Cienie do powiek z aplikatorem a inne

Nie mam za bardzo doświadczenia w cieniach z aplikatorem, ale miałam kiedyś taki z avonu i się nie sprawdził, więc wolę cienie raczej w kamieniu, choć ostatnio zdominowały moją kosmetyczkę sypkie:)

Loczek24

W kamieniu to te wypiekane? Czy one ogolnie latwo sie nakladaja bo chcialam kupic okazyjnie z Body Shop ale przeczytalam negatywne recenzje, ze nakladaja sie nierownomiernie.
Jesli chodzi o sypkie to czy masz na mysli pigmenty? Mialam chyba z 8 sztuk Nyxa ale sie pozbylam bo jak dla mnie byly zbyt perlowe.

Re: Cienie do powiek z aplikatorem i inne

Dzis przyszly cienie Rimmel. Niestety rozczarowalam sie. One nie sa w plynie tylko w pudrze a aplikator to taka gabeczko-gumka. Tak ze jak sie rozciera to tak jakbys rozmazywala gumka taka jakie sa przy olowku. Do tego ta "gabko-gumka jest szersza od szyjki buteleczki i za kazdym razem jak wyciagam aplikator to puder rozsypuje sie dookola. Jedym slowem bubel gdyby ktos kiedys zastanawial sie nad jego kupnem.
Ciekawe jak inne marki?
Ja mam problem bo ze wzgledu na wiek powinnam uzywac matowych cieni a matowe krusza sie jak diabli

Oj i co z nimi zrobisz?

Do smieci