Cienie do powiek z aplikatorem i inne

  • 2013-02-19, o 22:13
  • 41
  • 12 471
  • 21
  • 25

Re: Cienie do powiek z aplikatorem i inne

O nie!! a przesyłka od Ciebie do mnie byłaby chyba za droga co?

Re: Cienie do powiek z aplikatorem i inne

Jeszcze mnie stac na to zeby Ci wyslac ale jako zwykly list. Kolezance podsylam to prawie wszystko dochodzi , raz tylko jedna przesylka wrocila do mnie, juz kiedys o tym pisalam.

Re: Cienie do powiek z aplikatorem i inne

Aha to fajnie i bardzo tania przesyłka, a ryzyko jest zawsze jak się kupuje przez internet.

RedBlush

W kamieniu to te zwykłe, ale dużo firm już wypróbowałam, wiec postawiłam na coś innego, a mój wybór padł na sypkie z everyday minerals.
Myślalam ze skoro sa w takiej formie to beda nietrwałe ale jak dla mnie sie sprawdzają:)) i nie wróciłabym już do tych w kamieniu

Re: Cienie do powiek z aplikatorem i inne

Aha to fajnie i bardzo tania przesyłka, a ryzyko jest zawsze jak się kupuje przez internet.

RedBlush

W kamieniu to te zwykłe, ale dużo firm już wypróbowałam, wiec postawiłam na coś innego, a mój wybór padł na sypkie z everyday minerals.
Myślalam ze skoro sa w takiej formie to beda nietrwałe ale jak dla mnie sie sprawdzają:)) i nie wróciłabym już do tych w kamieniu

Loczek cienie których używasz są trwałe?? czy mają intensywny kolor??

Re: Cienie do powiek z aplikatorem i inne

Nie muszę poprawiać makijażu w ciągu dnia, więc są trwałe. Jeśli chodzi o intensywnośc koloru to zależy, jeśli chcę podkreślić intensywność koloru to nakładam małe ilości cienia ale dwa razy.

Re: Cienie do powiek z aplikatorem i inne

Nie muszę poprawiać makijażu w ciągu dnia, więc są trwałe. Jeśli chodzi o intensywnośc koloru to zależy, jeśli chcę podkreślić intensywność koloru to nakładam małe ilości cienia ale dwa razy.

Loczek24

a możesz mi polecić jakiś konkretny sprawdzony cień?

Re: Cienie do powiek z aplikatorem i inne

Obecnie posiadam liśniące First Love i Boardwalk ale mam również jedną perłową Hot Chocolate z Everyday minerals i muszę przyznać są bardzo wydajne
ale jeśli chcesz podkreślić i wzmocnić kolor to można je również stosowac na mokro:)

Re: Cienie do powiek z aplikatorem i inne

ja zakupuje cienie a raczej wklady i jest to dla mnie dużo wygodniejsze

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cienie do powiek z aplikatorem i inne

również mam podobne zdanie

Re: Cienie do powiek z aplikatorem i inne

Też Nie kupuję całych cieni
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: