Cienie do powiek Astor Eye Artist - czy warto?

  • 2015-07-25, o 04:23
  • 43
  • 15 523
  • 29
  • 39

Cienie do powiek Astor Eye Artist - czy warto?

Witam. Chciałabym polecić cienie od Astor. Kolorki są bardzo fajne, cienie dobrze napingmentowane :) Nie osypują się no może prócz czarnego ale to raczej normalne :) Mogę wam je polecić dzięki pewnej stronce. Jeżeli chciałbyście też skorzystać z ich oferty to podaję linka: usunięto reklamę Są tam też inne kosmetyki. Gorąco pozdrawiam :)

Re: Cienie do powiek Astor Eye Artist - czy warto?

Ja ich nie miałam ale moja mama juz tak i nie była nimi zachwycona. Podobnie jak ja nie lubi zbyt dużo błysku na oku a te cienie porządnie się błyszczały :) Bardzo fajnie nakładało się je na oko.. niestety pigmentacją mojej mamy nie zachwycił mówiła ze kolory były słabo widoczne ale za to brokat bardzo. Po za tym całkiem łatwo ciebie ścierały się z oczu. Z tego co wiem to kupiła cienie podczas jakiejś promocji, gdyby kupiła je po normalnej cenie to by żałowała..

Re: Cienie do powiek Astor Eye Artist - czy warto?

nigdy nie mialam nic z Astor jakoś nie moge przekonać sie do tej firmy. tak jak zresztą do Rimmela

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cienie do powiek Astor Eye Artist - czy warto?

Nie miałam cieni tej firmy, ale w sklepach internetowych można na nie trafić w bardzo niskich cenach. 

Re: Cienie do powiek Astor Eye Artist - czy warto?

Też nigdy nie miałam, ale może matowe albo satynowe wersje ich cieni wypadałyby lepiej? Brokat zawsze odbiera trochę z pigmentacji. Swoją drogą dobrze wiedzieć, że nie warto kupować akurat tych. 

Re: Cienie do powiek Astor Eye Artist - czy warto?

Z Astora to miałąm tylko tusz i róż. OBa się dobrze sprawowały, choć nie wiem, czy ten tusz nie został wyvofany. 

Re: Cienie do powiek Astor Eye Artist - czy warto?

Pamitam cienie Astor jako średnio napigmentowane, ale miłe w użytkowaniu :)

Re: Cienie do powiek Astor Eye Artist - czy warto?

nie testowałam bo nie lubię tej firmy

 

Re: Cienie do powiek Astor Eye Artist - czy warto?

mają świetna pigmentację i wybór kolorów

Re: Cienie do powiek Astor Eye Artist - czy warto?

uważam ze nie warto

Re: Cienie do powiek Astor Eye Artist - czy warto?

ojj moim zdaniem zdcydowanie nie warto!

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: