Cienie bazowe

  • Temat zamknięty
  • 2011-05-03, o 11:43
  • 38
  • 12 717
  • 23
  • 33

Cienie bazowe

jakich cieni uzywacie jako cieni bazowych:)? ja zależnie od rodzaju makijażu albo całkowicie matowy beż z My Secret, albo lekko perłowy bez z inglota:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Cienie bazowe

w zależności jaki mam rano humor i na co mam ochotę to stosuje jeden z tych cieni jako bazy:)
Jeżeli chodzi o cienie z inglota to używam najjaśniejszy odcień szarości.

Re: Cienie bazowe

Z regóły używam cieni z virtual (074) taki kremowy bądź beż ale nie wiem jaki nr. Ewentualnie Joko 684- bardzo stary. Zależy co mi do głowy wpadnie:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Cienie bazowe

GDzie kupujecie kosmetyki "My Secret"(mat)? i jeszcze jakie polecicie dobre matowe beze?-najlepiej takie ktore nie wygladaja tandetnie sztucznie

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Cienie bazowe

wy secret kupujemy w szafach w naturze, od nich polecam przede wszystkim z matow wanilie i ciemny braz (wanilia pachnie i jest sliczna jako matowy rozswietlacz - wiecie, pod luk brwiowy, w kaciku) a ciemny braz do wypelniania brwi polecam jak ktos ma bardzo ciemne wlosy, tak jak ja czyli prawie czarne, ale tez jako liner i do smoky albo przy mocniejszym makijazu w zalamanie, ten kolorek to sliczna czekoladka
ten cielisty co dziewczyny pokazuja, jast fajnym cieniem bazowym, slabo napigmentowanym, napewno nie jako \'rola glowna\' makijazu tylko wlasnie jako tlo sprawdza sie idealnie trzeba tylko przestrzec ze bardzo cieple karnacje wygladaja w nim niekorzystnie i szaro
nie polecam z tej serii szarego (slaby pigment, slabo sie rozciera, ciezko sie pracuje, efekt zmeczonego oka) oraz granatu - bardzo sie osypuje, BARDZO

cienie tanie, latwo sie depotuja (uwaga, nie pasuja do paletek kobo/mac/inglot - sa wieksze)

Re: Cienie bazowe

Dziekuje za informacje Ja lubie dobrze napigmentowane,ladnie wygladajace cienie ktore latwo rozprowadzic Wiecie co ja nigdy nie uzywam cieni nie uzywalam szarych one po prostu jak u mnie daja efekt zmeczonego oka...nie fajnie to wyglada Ja preferuje odcienie;wanilia,beze,czekolady, szarosc mieszana z brazem ,miedzi itp tonacji,kolory natury kolor oliwki,szmaragd -cos pieknego

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Cienie bazowe

Ja jestem wierna na razie jednemu cieniowi ;p z Joko Mono-Doublle eFect J101, niestety nie ma go juz niby w produkcji ;/ ale nadaje się idealnie. Cień w jednym kolorze, ale w dwóch strukturach - satynowy i z lekkimi drobinkami:) nie wiem co zrobię jak mi się skończy ;p

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cienie bazowe

to jak lubisz kolorki ziemi to ta czekoladka i wanilia napewno sie spodobaja serdecznie polecam

Re: Cienie bazowe

dla mnie ten bez my secret z kolei jest az za bardzo napigmentowany:/ no ale zalezy jakie kto lubi i jakie kto ma powieki:) czekolade polecam z inglota, mega trwala, w kazdym razie na moich powiekach:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Cienie bazowe

Moimi ulubionymi cieniami bazowymi są:
My secret Pearl touch nr 102
Najjaśniejszy cień z paletki nr 311 Hean
Lub perełki brązujące z firmy Sensique nr 101 lub 102

Re: Cienie bazowe

inglot numerku nie pamiętam niestety ale taki kremowy

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: