Ciekawe pomysły na oświetlenie LED

  • 2015-07-19, o 17:28
  • 46
  • 25 031
  • 36
  • 44

Ciekawe pomysły na oświetlenie LED

Jestem ciekawa, czy macie u siebie w domach, czy korzystacie z oświetlenia ledowego? Chętnie pooglądałabym zdjęcia z Waszymi aranżacjami :). Przyznam, że bardzo podoba mi się użycie ledów do oświetlenia, bo można zrobić to w taki sposób, że lampy będą stanowiły nie tylko funkcję użytkową, ale też dekoracyjną. Zobaczcie na przykład coś takiego:

 

 

Podoba Wam się mieszkanie urządzone z użyciem światła LED? :)

Re: Ciekawe pomysły na oświetlenie LED

Podoba mi się, gdy rama od lustra jest podświetlona w taki sposób. Sama niestety nie posiadam takiego oświetlenia:(

Re: Ciekawe pomysły na oświetlenie LED

Ja praktycznie w każdym pomieszczeniu mam coś podświetlonego, najczęściej jest to podwieszany sufit a w kuchni mamy podświetlane szafki ;)

Re: Ciekawe pomysły na oświetlenie LED

 bardzo ciekawe rozwiązania ,moja ciotka ma taką wielką kobrę rzeźbioną w jednym kawałku ciemnego drzewa ,przywiozła ja z zagranicy jak była na wakacjach,ma również  lampy w kształcie człowieka dokładnie takie na wzór z afrykańskiego plemienia ,jedna figurka/lampa to męzczyzna a druga to kobieta przymająca klosz w rękach, śliczne i bardzo oryginalne,a co do tej kobry to równiez jest podświetlana właśnie ledami tylko od dołu, jest wysoka ma około 180 a obok niej jest piękny duzy kwiat z duzymi liśćmi ,pięknie to wygląda jakby ta kobra była w jakieś puszczy ,oczywiście najładniejszy efekt daje to wieczorem. pamiętam że jak chodzilam do niej to zawsze ta kobra mi sie bardzo podobała ,szczególnie wieczorem

Re: Ciekawe pomysły na oświetlenie LED

Ledowe oświetlenie jest świetne, mam u siebie w domu i w ogrodzie wszystkie ścieżki oświetlone w ten sposób, żeby było bezpiecznie, szczególnie, że moje dziecko lubi bniegać i  w dzień i po zmroku. Takie małe lamoki przy ścieżkach bardzo ładnie wyglądają, lubie te w naturalnym kolorze, nie jakieś kolorowe. Bardzo ładne oprawy oświetleniowe kupiłam własnie usunięto reklamę mam stamtąd tez w ogrodzie takie stylowe lampy retro, wiecie, jak latarnie wyglądają, ale te starego typu. Myślę, ze oryginalne oświetlenie może bardzo dużo zdziałać, jeśli chodzi o wystrój czy to wbnętrz, czy ogrodu.

Re: Ciekawe pomysły na oświetlenie LED

Mam oświetlenie LED w ogrodzie jak Frania10, poza tym nad lustrem w łazience. Jest też plan na zakup toaletki z lustrem podświetlonym w ten sposób. :P

Re: Ciekawe pomysły na oświetlenie LED

Ja też mam u siebie w domu oświetlenie ledowe, które oświetla  fototapety. Wgląda to wprost rewelacyjnie. Każdy sie tym zachwyca. Drunt to dobrać fototapety, bo wybór jest ogromny. Ja kupowalam akurat tu: usunięto reklamę ale w innych miejscach też pewnie można odstać. Jak oświetli sie taka fototapetę, to wychodzi z tego niepowtarzalny klimat. Każdy kto do mnie przychodzi jest pod wrażeniem, a eni robiłam dużego remontu;)

Re: Ciekawe pomysły na oświetlenie LED

Genialny sufit! :)

Re: Ciekawe pomysły na oświetlenie LED

jaki super efekt jakby się spało pod gwiazdami

Re: Ciekawe pomysły na oświetlenie LED

:)

Re: Ciekawe pomysły na oświetlenie LED

mnie się bardzo podobają podświetlenia Ledowe w łazienkach. To daje niesamowity efekt, bardzo ciekawy klimat sprzyjający relaksowi podczas kąpieli. Najprostszym rozwiązaniem jest zamontowanie takiego oświetlenia pod lustrami ale można wykombinować coś lepszego tylko trzeba mieć na to pomysł. znalazłam świetne zastosowanie lampek Ledowych na stronie Homebook.pl Oczy wyszły mi na wierzch jak zobaczyłam ich koncepcję na te lampki, zresztą zobaczcie sobie http://img.shmbk.pl/rimgsph/31708_d40bbd73-3188-4f0f-bea5-f903486f1808_max_900_1200_-lazienka.jpg Co ja bym dała żeby mieć taka łazienkę.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: