Ciekawe aplikacje i dodatki do telefonów

  • 2015-04-10, o 15:07
  • 89
  • 34 100
  • 49
  • 62

Ciekawe aplikacje i dodatki do telefonów

Hej, stworzyłam te wątek abyśmy mogły wzajemnie dzielić się ciekawymi aplikacjami na telefony oraz wzajemnie informować sie o jakichś ciekawyc/dodatkach do naszych telefonów. Ja posiadam Samsunga, oczywiście z systemem Android wiec chętnie polece wam kilka aplikacji, które mam juz od jakiegoś czasu i często ich używam :) Po pierwsze coś do oczyszczenia systemu.. "Clean Master". Ponieważ bateria szybko mi pada wybrałam również "Battery Doctor" (potrafi wydłużyć żywotność mojej baterii nawet o 2 godziny). Często używam tez "Yanosika" - GPS z możliwością informowania o korkach, fotoradarach i kontrolach drogowych. Z gier mam tylko "2048", ulubiona gra, w którą gram bardzo często i do tej pory mi się nie znudziła. Mam tez "Gdzie jest moja paczka?" wszystanie przesyłki w jednym miejscu. Oprócz tych aplikacji mam "Cocoppa", "Quizowanie", kilka aplikacji z kuponami ("Tanie żarcie", "Blix") :)

Re: Ciekawe aplikacje i dodatki do telefonów

Ja dla Androida niestety nic nie polecę bo mam Windows Phone ;p i jeśli chodzi o moje aplikacje (i kobiece sprawy) nie mogę żyć bez kalendarzyka menstruacyjnego. Kiedyś miałam wszystko pozaznaczane w kilku kalendarzach i nigdy nie mogłam się odnaleźć. Teraz mam wszystko w jednym miejscu i bardzo to ułatwia sprawę. Naprawdę szczerze polecam wszystkim kobietkom! :) Ogólnie nie mam  zbyt dużo bajerów na telefonie. Często korzystam z aplikacji banku, nawet powiedziałabym bardzo często i to jest u mnie też must have. Oczywiście Allegro, Youtube, latarka (naprawdę ratuje czasami życie! szczególnie w nocy kiedy trzeba odkluczyć drzwi od domu). W Windows'owych telefonach dla mnie najlepsze jest to, że mamy już pakiet Office, kiedy jestem na uczelni i potrzebuje jakiejś prezentacji albo dokumentów typu .doc bez problemu mogę je otworzyć. :) Jeśli chodzi o mniej praktyczne rzeczy, a bardziej rozrywkowe mam ZEDGE Rightones, Reflex Action (szczególnie mojej koleżance przypadło to do gustu, tylko potrzeba dwóch osób- jest to gra zręcznościowa). Nic szczególnego się u mnie nie znajdzie :) Z gier mam też Crocs World 1 i 2 :D jest to coś typu Mario, super sposób na nudę :)Muszę poszukać u siebie jakiejś apki z tą funkcją przedłużania życia baterii :D

Re: Ciekawe aplikacje i dodatki do telefonów

Faktycznie w Windowsach bardzo przydatny jest pakiet Office, jednak ja mimo wszystko wole Androida, jakoś jestem do niego przyzwyczajona :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ciekawe aplikacje i dodatki do telefonów

Ja też byłam bardzo przyzwyczajona do Androida, co więcej wszyscy dookoła negatywnie wypowiadali się o Windowsach. Ale wzięłam na próbę i nie wyobrażam sobie bardziej praktycznego telefonu :) I nie wiem czy jeszcze zdecyduje się na inny telefon niż Windows Phone ;) nie wiem co musiałoby się stać, chyba musieliby je wycofać ze sprzedaży ;D

Re: Ciekawe aplikacje i dodatki do telefonów

U mnie w domu kilka osób ma Windowsa ale jakos nie jestem przekonana, może gdybym przez jakis czas go poużywała byłabym innego zdania ;)

Re: Ciekawe aplikacje i dodatki do telefonów

To kwestia przyzwyczajenia :) chociaż też może być tak, że innym się nie sprawdzi. Wiadomo każdy ma inne potrzeby i preferencje :) U mnie akurat jest niezastąpiony ;)

Re: Ciekawe aplikacje i dodatki do telefonów

Jak ktoś ma smartfona to polecam WhatsApp Messenger.

Re: Ciekawe aplikacje i dodatki do telefonów

Dziewczyny znacie może jakieś aplikacje czy cokolwiek co pomaga w odszukiwaniu zagubionego telefonu? Słyszałam że coś takiego istnieje ale nie mam pojęcie jak to się może nazywać :)

Re: Ciekawe aplikacje i dodatki do telefonów

Ja zgubiłam rok temu telefon (zostawiłam w sklepie  w przymierzalni i jak się cofnęłam już go nie było- więc prawdopodobnie ktoś go wziął i to z mojej winy bo jestem zakręcona ;p ). Podobno można namierzyć telefon jeśli tylko ktoś go uruchomi, zadzwoni gdzieś czy coś w tym stylu. Jednak ja to zgłosiłam i nikt tego nie zrobił, tak więc nie ma co liczyć na to, że pomogą Ci znaleźć telefon :) Mój chłopak ostatnio ściągnął sobie chyba Comodo o ile dobrze pamiętam. Dostępne w Androidzie bo ja w moim Windows Phonie nie mam tego. Jest tam opcja, że podajesz numer telefonu osoby zaufanej i jak zgubisz telefon i ktoś wyjmie Twoją kartę i włoży swoją ta osoba dostaje sms czy coś. Nie wiem czy to działa, ale dzisiaj to sprawdzę. Przełożymy kartę i zobaczymy czy dostanę jakiegoś smsa :) Dam Ci znać w poniedziałek czy tak rzeczywiście jest. 

Re: Ciekawe aplikacje i dodatki do telefonów

O fajnie by było gdybyś dala mi znać, mi już skradziono dwa telefony i obydwóch nie udało się odzyskać, sprawa tylko zgłoszona i tyle dlatego na obecnym telefonie chciałbym coś co mogłoby mi pomóc w odszukaniu go lub cokolwiek :)

Re: Ciekawe aplikacje i dodatki do telefonów

oczywiście sprawdzę i zdam relację :Dmnie najbardziej bolało to, że miałam tam mnóstwo zdjęć, których wcześniej nie zgrałam sobie na komputer no bo po co :/ i już ich nie odzyskam :(

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: