Ciekawe aplikacje i dodatki do telefonów

  • 2015-04-10, o 15:07
  • 89
  • 34 056
  • 49
  • 62

Re: Ciekawe aplikacje i dodatki do telefonów

Jak ktoś lubi czytać, to świetną apką jest Cool Reader - poręczna, czyta większość formatów i pozwala dopasować kolor i teksturę tła, przez co nie tylko ładnie wygląda, ale oczy też się tak nie męczą ;)

 

 

Re: Ciekawe aplikacje i dodatki do telefonów

Jak ktoś lubi czytać, to świetną apką jest Cool Reader - poręczna, czyta większość formatów i pozwala dopasować kolor i teksturę tła, przez co nie tylko ładnie wygląda, ale oczy też się tak nie męczą ;)

 

 

2016-02-10 21:42:44 autor Moja

Rzeczywiście świetnie wygląda. :)

Re: Ciekawe aplikacje i dodatki do telefonów

Jak ktoś lubi czytać, to świetną apką jest Cool Reader - poręczna, czyta większość formatów i pozwala dopasować kolor i teksturę tła, przez co nie tylko ładnie wygląda, ale oczy też się tak nie męczą ;)

 

 

2016-02-10 21:42:44 autor Moja

Rzeczywiście świetnie wygląda. :)

2016-02-10 21:44:03 autor comfortinnending

 

 

Ja ją uwielbiam - można zmienić rodzaj czcionki i jej rozmiar, jest też opcja dzień-noc, chociaż mi osobiście wersja nocna się nie podoba. Ogólnie aplikacja jest naprawdę przyjazna. 

A co się przydaje zimą, gdy się stoi na przystanku w rękawiczkach - "strony" można przewracać klawiszami dźwięku :)

instagram, snapchat ;) na app store jest wiele innych

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Gry

Re: Ciekawe aplikacje i dodatki do telefonów

Ja mam raczej podstawowe aplikacje. Komunikator Whatsapp, to chyba wszyscy znają ;) Oprócz tego jakąś pogodę, a od niedawna też aplikację mobilną Idea Banku, już nie muszę włączać kompa, żeby zrobić przelew, a nawet mogę zrobić kilka przelewów jednym kliknięciem, żałuję, że wcześniej jej nie znałam, bo co miesiąc robię te same przelewy, kredyt, czynsz, telefon, przedszkole, stałe rachunki i tak jeden po drugim, a tutaj klik i gotowe.

ja tam wole jak mój telefon działa, a nie ładnie się prezentuje hihi

Re: Ciekawe aplikacje i dodatki do telefonów

A ja lubię jak jest użyteczny ;) Nie ściągam gier, bajerów, ani niepotrzebnych apek. Ale nie wyobrażam już sobie nie mieć banku w telefonie. A jeszcze się okazało, ze od niedawna mamy w mieście mobilny wpłatomat, więc do tego tez mam aplikacje, potrzebuję wpłacić gotówkę do banku, zamawiam wpłatomat i nigdzie nie musze jeździć z cała kasą z salonu ;)

Re: Ciekawe aplikacje i dodatki do telefonów

Ja polecam dwie "fit aplikacje". Pierwsza z nich to Hydro Pij Wodę - dodajemy w niej ilość spożytej w ciągu dnia wody, a jeśli od dłuższego czasu nic nie dodałyśmy - aplikacja przypomina nam o piciu. Bardzo fajna apka dla odchudzających ze wstrętem do picia wody - notowanie i komunikaty z aplikacji bardzo motywują ;)

 

Druga to MyFitnessPall - aplikacja, w której możemy wyliczyć ilośc potrzebnych nam kalorii aby chudnąc np. 0,5kg tygodniowo (zalecane). Na bieżąco dodajemy tam swoje posiłki i zliczamy kalorie. Znajduje się tam mnóstwo produktów, a także skaner kodu kreskowego by szybciej je wyszukać. W aplikacji znajduje się także dziennik aktywności; ogółem bardzo fajna sprawa dla odchudzających się :)

Re: Ciekawe aplikacje i dodatki do telefonów

Jak ktoś lubi czytać, to świetną apką jest Cool Reader - poręczna, czyta większość formatów i pozwala dopasować kolor i teksturę tła, przez co nie tylko ładnie wygląda, ale oczy też się tak nie męczą ;)

 

 

2016-02-10 21:42:44 autor Moja

Rzeczywiście świetnie wygląda. :)

2016-02-10 21:44:03 autor comfortinnending

 

 

Ja ją uwielbiam - można zmienić rodzaj czcionki i jej rozmiar, jest też opcja dzień-noc, chociaż mi osobiście wersja nocna się nie podoba. Ogólnie aplikacja jest naprawdę przyjazna. 

A co się przydaje zimą, gdy się stoi na przystanku w rękawiczkach - "strony" można przewracać klawiszami dźwięku :)

2016-02-10 21:50:49 autor Moja

Wow! Świetna sprawa. Z pewnością wypróbuję!

:* ^^
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: