Ciąża i ... co dalej?!

  • 2013-01-23, o 00:37
  • 56
  • 19 742
  • 25
  • 37

Re: Ciąża i ... co dalej?!

Ja tylko chciałam wylać ten żal z serca... Może na nie odpowiednim forum to zrobiłam... Wydaje mi się, ze powinnam poradzić sobie z depresją, mam cudowną córeczkę i wspaniałego męża, ale nie potrafimy akurat o "tym" rozmawiać... Dla każdego z nas jest to bardzo trudne... Nie chce zaglądać na fora o poronieniu, bo jeszcze bardziej mnie to wszystko dołuje i przytłacza, dlatego napisałam tu gdzie zagląda wiele kobiet, z różnymi doświadczeniami... Chciałam wiedzieć jak to wszystko poukładać... może z czasem samo przyjdzie...

badbutterfly

Właśnie dlatego napisałam, że te fora ginekologiczne nie są takie dobre, jeśli ma się "świeżą ranę"; tam zazwyczaj zamiast dostać wsparcie to czytasz tylko o smutku i nawzajem siebie dołują. Naprawdę nie zamartwiaj się dodatkowo czy dobrze, że tu napisałaś, bo bardzo dobrze, tym bardziej, że tak z nikim nie możesz o tym pogadać.Rozumiem jak ciężko Ci o tym mówić, ale pierwszą osobą wspierającą Ciebie powinien być Twój mąż, myślę że dobre małżeństwo powinno o wszystkim rozmawiać, nawet o najtrudniejszych rzeczach, uwierz mi, że takie rozmowy też bardzo zbliżają, także myślę, że też oprócz pisania tutaj porozmawiajcie ze sobą, w odpowiedniej atmosferze, w spokoju, żeby Wam nikt nie przeszkadzał, nawet jeśli będą długie minuty milczenia niech on Cię przytuli. Ty w tym trudnym czasie musisz też czuć przede wszystkim jego wsparcie..jeśli pokonacie tą barierę będziecie mieli też poczucie, że wspólnie coś osiągnęliscie i na codzień będzie Wam się lepiej rozmawiało.

Re: Ciąża i ... co dalej?!


Właśnie dlatego napisałam, że te fora ginekologiczne nie są takie dobre, jeśli ma się "świeżą ranę"; tam zazwyczaj zamiast dostać wsparcie to czytasz tylko o smutku i nawzajem siebie dołują.

RedBlush

Nie moge sie z Toba zgodzic, mysle ze jest to indywidualna sprawa i jednym pomaga a drugim nie. Pdobnie jak fora depresja czy nowotwory - czesc mysli tak jak Wy a czesc wlasnie tam otrzymuje wsparcie jakiego potrzebuje .

Re: Ciąża i ... co dalej?!


Właśnie dlatego napisałam, że te fora ginekologiczne nie są takie dobre, jeśli ma się "świeżą ranę"; tam zazwyczaj zamiast dostać wsparcie to czytasz tylko o smutku i nawzajem siebie dołują.

RedBlush

Nie moge sie z Toba zgodzic, mysle ze jest to indywidualna sprawa i jednym pomaga a drugim nie. Pdobnie jak fora depresja czy nowotwory - czesc mysli tak jak Wy a czesc wlasnie tam otrzymuje wsparcie jakiego potrzebuje .

No może masz rację meggi..ale zauważyłam, że wiele osób, które dopiero przeżyło coś smutnego najpierw przez jakiś czas piszą na takich zwykłych forach, a dopiero po "odetchnięciu" i dostaniu wsparcia na tych drugich.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ciąża i ... co dalej?!

Myślę, ze lekiem na tą straconą ciążę będzie kolejna ciąża i czas... Dziękuję za wsparcie... Pozdrawiam wszystkich!!

Re: Ciąża i ... co dalej?!

Pozdrawiam! będzie dobrze

Re: Ciąża i ... co dalej?!

fajnie że jest taki temat

Re: Ciąża i ... co dalej?!

fajnie że jest taki temat

2015-08-15 13:13:00 autor karolina1005

 

Faktycznie

Re: Ciąża i ... co dalej?!

Jak to rewelacyjnie śpiewa Lemon w jednej z piosenek "czas nie leczy ran, to my w swych czynach uzdrawiamy nasze chore dusze". Zgadzam się z tymi słowami w stu procentach. To my sami musimy sobie wszystko poukładać w głowie, choć to często bywa trudne.

Re: Ciąża i ... co dalej?!

 

A czemu to nie jest dobre miejsce? przecież to dział plotki i chyba można o wszystkim pisać..

 

RedBlush
To nie jest dobre miejsce, ponieważ administratorka tej strony jest w ciąży i ja osobiście nie życzę jej stresów i czarnych myśli, jakie mógłby wywołać ten wątek. Wypłakiwanie się na stronie Ladymakeup jest nietaktowne.

 

2013-01-27 19:02:11 autor Balbina

fakt to jest strona i forum z kosmetykami i teoretycznie takie miało byz założenie ale uważam ze jak dziewczyna nie ma sie komu wygadać i ma taki problem to jesli to jej chociaz troche pomoże to dlaczego nie .to moze dzialac jak terapia ,najgorzej to zamknąć się w sobie i płakać

Re: Ciąża i ... co dalej?!

Też uważam, że to forum z kosmetykami i ten temat jest trochę "niezasadny". Ale trudno jest powiedzieć dziewczynie "idź sobie, bo to forum o kosmetykach". Tymbardziej, że w tym temacie zamieszczamy przeróżne wątki.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: