Cera tłusta - mało znane perełki

  • 2015-03-27, o 00:23
  • 59
  • 22 694
  • 26
  • 33

Re: Cera tłusta - mało znane perełki

Używałam wielu podkładów i przy mojej straszliwie tłustej cerze zdecydowanie polecam Revlon , przy czym nie polecam stosować go na codzień gdyżuważam . że jest dosyć cieżki...

 

Re: Cera tłusta - mało znane perełki

Justyna  czy mozesz polecic jakiś porównywalnie trzymający sie na twarzy i dobrze kryjący ale troszeczke lżejszy od revlona podkład ? .chce go kupić ale używać właśnie codziennie ,dlatego boje sie ze mnie zapcha ,

Re: Cera tłusta - mało znane perełki

Ja juz miałam kiedyś Revlon i faktycznie nie nadaje się na co dzień.. używam go tylko na większe okazje. Teraz w lato nie używam niczego bo za każdym razem spływa mi makijaż. Rano nakładam tylko krem z filtrem i czasem tusz :)

Re: Cera tłusta - mało znane perełki

Ja do cery tłustej polecam podkład bourjois 123 perfect dobrze się trzyma, wymaga jednak poprawki w ciągu dnia, ale nie trafiłam jeszcze na podkład, który przy mojej cerze by tego nie wymagał. Jeżeli chodzi o pielęgnację to polecam olejek do twarzy z Bielendy właśnie do cery tłustej świetnie nawilża, a jednocześnie nie świecimy się jak latarnie ;) Aplikuję go zawsze na noc.

Re: Cera tłusta - mało znane perełki

Zaciekawiłaś mnie olejkiem z Bielendy.. chociaż za olejkami nie przepadam to musze się mu przyjrzeć :)

Re: Cera tłusta - mało znane perełki

Dla mnie hitem okazał się żel-krem matujący yves rocher, sebo vegetal. Naprawdę działa! Używam go codziennie, nagładając pod makijaż i mat utrzymuje się o wiele dłużej, jeśli już po jakimś czasie moja cera się świeci, to i tak zdecydowanie mniej niż dawniej.

Re: Cera tłusta - mało znane perełki

Polecam  puder ryżowy z paese- mistrz!, a jeśli chodzi o podkład to better skin z maybelline

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cera tłusta - mało znane perełki

Krem matujący z Iwostin pokazał mi, że moja cera może się aż tak mocno nie świecić i to bez pudru matującego. Oczywiście na krótki czas, ale jednak. :)

Re: Cera tłusta - mało znane perełki

ja tez mam tłusta cere

podkłąd revlona będzie świetny
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: