Cera tłusta - mało znane perełki

  • 2015-03-27, o 00:23
  • 59
  • 22 670
  • 26
  • 33

Re: Cera tłusta - mało znane perełki

Czasem ten grzybkowy BB przypudruje bo czasami się zaczyna błyszczeć w ciągu dnia ale po za tym jest świetny :)

Re: Cera tłusta - mało znane perełki

Jeśli chodzi o kremy BB to Maybelline ma kremy BB specjalnie dla cery tłustej i one są całkiem spoko ;)

Re: Cera tłusta - mało znane perełki

Będe musiała zobaczyć na te kremy BB, być może jakiś mi się spodoba :)

Re: Cera tłusta - mało znane perełki

Nigdy nie miałam z Maybelline, a lubię ich kosmetyki ;) muszę poczytać o tych kremach :P 

Re: Cera tłusta - mało znane perełki

A jakich kremów używacie pod podkład?  i wgl jeśli chodzi o pielęgnację co polecacie? bo ten temat u mnie ubogo wygląda ;p Zastanawiałam się też ostatnio czy nie za dużo u mnie matujących rzeczy. Krem pod podkład matujący, fluid matujący i puder też matujący.. Ale boje się, że jak wybiorę coś innego to zaraz będę się świecić :/

Re: Cera tłusta - mało znane perełki

Ja matujące produkty odstawiłam, stwierdziłam, że moją cerę może zmatowić jedynie puder Kryolan Anti Shine lub Paese bambusowy i ryżowy (Paese sobie zmieszałam ryżowy z bambusowym ^^) a jeśli chodzu o pielęgnację to jako krem na dzień używam na tą chwilę Olay nawilżający na dzień (szybko mi się wchłania) a na noc olay na noc albo Bandi z kwasem migdałowym, ale Bandi będę musiała niedługo odstawić, bo na lato kiedy jest słońce nie można go używać. Jako tonik używam Garniera ściągająco oczyszczającego, do mycia twarzy La Roche Posay oczyszczający żel, czasem używam też peeling 3 w 1 od garnier, a do demakijażu ten słynny płyn micelarny z Garnier w dużej butli i on jako jedyny wszystko mi domywa, no niezły jest też Bourjois płyn micelarny i płyn do demakijażu ale tego drugiego juz chyba wycofali, bo niegdzie nie mogę go dorwać :)

Re: Cera tłusta - mało znane perełki

ojej moja pielęgnacja jest na prawdę uboga:/ będę musiała to zmienić i bardziej zadbać o skórę

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cera tłusta - mało znane perełki

Ja jeszcze niedawno nie używałam żadnych kremów, ale stwierdziłam, że mając te 25 lat czas najwyższy to zmienić :P

KamiluŚkaa U mnie swietnie się sprawdził:) Wiadomo, że trzeba i tak po jakimś czasie pudrować strefę T, ale i tak jest nieźle:)
http://alejakosmetyczna.blogspot.com/

Re: Cera tłusta - mało znane perełki

Maddieann, fajnie że się u Ciebie sprawdził! :)

 

Co do pielęgnacji to ja już w którymś wątku wspominałam o całej serii Ziaja, którą ja bardzo lubię. Jest to seria na trądzik i przetłuszczającą się cerę, mimo, że nie mam jakiegoś wielkiego trądziku a małe "niespodzianki" czasem się pojawiają to stosuję tę serię :))

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: