Cena wizażystki

  • 2015-12-06, o 00:22
  • 30
  • 7 854
  • 18
  • 25

Cena wizażystki

Hejka, przede mną dość duża uroczystość i chcę skorzystać z usług profesjonalnej makijażystki.

Ile najlepiej przygotować sobie pieniędzy na dobry makijaż u profesjonalistki? Jakie są stawki na rynku wizażu w waszych okolicach?

Re: Cena wizażystki

w krakowie ceny sa roznie od 100 do 250 zl w zaleznosci od uroczystosci

Re: Cena wizażystki

Lepiej samemu się douczyć. 

Re: Cena wizażystki

nigdy nie korzystalam 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cena wizażystki

w krakowie ceny sa roznie od 100 do 250 zl w zaleznosci od uroczystosci

2015-12-23 18:24:26 autor

 

nie sadzilam ze takie duze ceny sa takiego makijazu

Re: Cena wizażystki

w sumie to wszystko zalezy na jakich kosmetykach pracuje wizazysta, za porzadny makijaz ktory wytrzyma sporo godzin trzeba troche zaplacic

Re: Cena wizażystki

troche się zdziwiłam, ale jak ktos ma dobre kosmetyki to zgadza się cena

Re: Cena wizażystki

Wg mnie najlepiej poszukać wizażystki która nie zajmuje się tym "zawodowo". Jest bardzo dużo amatorek makijaży które udostępniają swoje "prace" na facebook i mniej sobie liczą. Czasem niby "profesjonalna wizażystka" potrafi spieprzyć makijaż i po powrocie od niej ma się ochotę go zmyć by nie wyglądać na klauna. Osobiście polecam napisać np. na Spotted: (miasto w którym się mieszka) na facebook i znajdą się osoby które dobrze polecą i sprawdziły juz. Jeśli nie to zazwyczaj podają namiary na profil tej osoby na FB więc będziesz w stanie zobaczyć jakie makijaże wykonuje dana osoba o czy będziesz zadowolona = bo to podstawa :)

Re: Cena wizażystki

Zwykle ceny są od 100zł i to takich kiepskich wizażystek, przynajmniej w Krakowie.

Re: Cena wizażystki

nie orientuje się

Re: Cena wizażystki

nie orientuje się

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: