Cellulit od czego się robi

  • 2015-12-26, o 22:58
  • 103
  • 33 744
  • 61
  • 73

Re: Cellulit od czego się robi

ćwiczenia powinny pomóc i zdrowa dieta

A przyczyn cellulitu jest niestety mnóstwo :/ 

Re: Cellulit od czego się robi

Kupowałam vialise przez internet na stronie firmowej, aczkolwiek jakiś czas temu widzialam kosmetyki również i na allegro tak wieć mozesz poszukać również i tam. Okresowo bywają fajne promocje.

Re: Cellulit od czego się robi

U mnie fajnie zadziałał cellu off od Floslek.

Re: Cellulit od czego się robi

Przyczyny cellulitu jak napisał ktoś powyżej mogą być różne. Ja na przykład jestem bardzo szczupłą i niską osobą, ważę 40 kg, a mimo to mam cellulit i to na sporej części ciała – uda, brzuch, pośladki. W moim wypadku to chyba kwestia odżywiania, teraz zmieniłam nawyki i skóra wygląda lepiej. Oczywiście używam kosmetyków antycellulitowych, teraz testuję turbo reduktor cellulitu od firmy eveline, na pewno ujędrnia, co więcej zobaczymy.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cellulit od czego się robi

Z eveline to dobry jest ten koncentrat na noc, on ujędrnia skórę, dzięki niemu można faktycznie pozbyć się cellulitu i wyszczuplić sylwetkę, ale trzeba go używać regularnie i ćwiczyć.

Re: Cellulit od czego się robi

Ta seria 4d scalpel jest dobra, wiele dziewczyn an forach poleca te kosmetyki wyszczuplające, więc myślę, że warto je wypróbować.

Re: Cellulit od czego się robi

Cellu off Floslek skutecznie zażegnała u mnie ten problem. Serdecznie dziękuję.

Re: Cellulit od czego się robi

Odzywianie

Re: Cellulit od czego się robi

Przede wszystkim warto zmienić swoje nawyki żywieniowe i styl życia, więcej ruchu :)
K.K.

Re: Cellulit od czego się robi

od lenistwa

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: