Cellulit-jak go zwalczyć?

  • 2011-10-22, o 17:45
  • 157
  • 65 213
  • 44
  • 106

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Ja trochę zmieniłam dietę i zrobił się mniejszy i to znacznie.

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Ja robię specjalne ćwiczenia z Mel B na nogi i pomaga

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Ja mam maść rozgrzewającą na celulit i codziennie wieczorem smaruję się albo chłopak mnie smaruję i zawijam się w folię na 40 minut piecze ale pomaga : )

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Warto sporo ćwiczyć, robić sobie masaże pod prysznicem. Oczywiście efekty nie są jakieś bardzo szybkie, ale za to trwałe.

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Cellulit jest trudno zwalczyć domowymi metodami. Na pewno pomaga dużo ruchu, zimne prysznice na zmianę z gorącymi. Pomagają, ale to nie znaczy niestety, że całkowicie likwidują. Skóra jest w lepszej kondycji, a jeśli chodzi o całkowite pozbycie się cellulitu to chyba najlepiej sprawdzi się wizyta w jakimś gabinecie kosmetycznym. Ja byłam w Bellisanie, gdzie technologią Maximus miałam usuwany tłuszczyk i cellulit i widziałam, ze skóra wyglądała lepiej.

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Połączenie jak największej liczby sposobów i strategii zawsze pomaga, nie ma innej możliwości
Mój sposób to: ćwiczenia, regularne zdrowe posiłki, zimne prysznice i krem antycellulitowy dermika passione body
Kosmetyki to oczywiście zawsze tylko dodatek do walki z cellulitem, ale akurat ten, którego używam jest wyjątkowo dobry i skuteczny

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Tutaj moge się zgodzić,cellulit ciężko bedzie zwalczyć domowymi sposobami,jeżeli juz to w grę wchodzi dieta,systematyczne ćwiczenia 9 basen) oraz nawet konsultacja z lekarzem,to na pewno nie zaszkodzi.

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Ja się przekonałam, że same masaże nic nie dają... kremy też nie więc postanowiłam kupić jakiś suplement, tak aby zadziałać od środka

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Hmm a ja od kilku tygodni korzystam z platformy wibrujacej ( choc zakup zrobilam kilka lat temu ale lenistwo swoje zrobilo, lepiej pozno niz wcale ) do tego krem przeciw cellulitowi no i raz w tygodniu nakladam bloto ( http://www.ceneo.pl/727406)i zakrywam folia spozywcza i szczerze sa efekty, ale fakt faktem systematycznosc swoje robi.

www.suonko82.blogspot.it

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Połączenie jak największej liczby sposobów i strategii zawsze pomaga, nie ma innej możliwości

aninka

Się zgodzę:)
jeśli chodzi o specyfik do smarowania, to wolę jakieś domowe wymysły, zaczerpnięte z sieci, z facebooka.
Dieta, ruch - z tym juz gorzej ale w miarę możliwości tą ponurą jesienią też staram się śmigać rowerem lub piechotą zamiast autobusem podmiejskim. No i nie jem już chipsów zupełnie...
Suplementu też nie zabrakło, tak jak niektóre z was, też się posiłkuję i wspomagam, tylko że ja akurat postawiłam na detocel
Cellulit to jest kurde paskudna sprawa ;(

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: