Cellulit-jak go zwalczyć?

  • 2011-10-22, o 17:45
  • 157
  • 65 291
  • 44
  • 106

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Ja tam chyba jednak wole domowe metody:)

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

ja stosowałam miliony sposobów, kremy, masaże, sport itd. a to co mi najbardziej pomogło to DIETA! Przeszłam na dietę niskowęglowodanową, odstawiłam wszelkie słodycze, chemiczne jedzenie, słodkie napoje, cukier, rzuciłam palenie papierosów i alkohol, zaczęłam więcej się ruszać i pić 2 litry wody dziennie. Cellulit to nic innego jak toksyny w organizmie, których trzeba się pozbyć. Po zmianie trybu życia cellulit się znacznie zmniejszył i jestem na dobrej drodze, żeby się go pozbyć poza tym tabletki antykoncepcyjne też robią swoje... musiałam je odstawić ze względu na wątrobę i szybko widać było różnice.

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

A ja myślę, że zabiegi są bardzo dobrym rozwiązaniem. Domowe sposoby na mnie nie działały i uznałam, ze muszę spróbować jakiegoś zabiegu, w sumie po co mam się męczyć z jakimiś kremami, które nic nie dają skoro mogę uzyskać jakiś konkretny efekt. Długo szperałam w internecie i w końcu zdecydowałam się na Med Contour i muszę powiedzieć, że to była świetna decyzja:) już po 2 zabiegach cellulit wyraźnie zmalał, a jako bonus otrzymałam mniejszy obwód ud;) w ogóle trafiłam do bardzo fajnego gabinetu, strasznie mili ludzie tam pracują, aż fajnie mi się spędzało tam czas, jeśli ktoś jest z Warszawy to polecam właśnie ten DS Instytut (w okolicach pl. Trzech Krzyży)

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

ja wychodzę z założenia że najlepszym sposobem na cellulit są ćwiczenia:) nie ma chyba nic bardziej skutecznego jak fitness z ewą chodakowską wiele dziewczyn jest zadowolone z efektów uzyskanych jej zestawami ćwiczeń

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

chodakowska jest beznadziejna

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

A jak z jazda na rowerze? i gra w tenisa? pomoże mi to się pozbyć cellu?

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

bez diety raczej nie ;P

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Tabletki na cellulit - cellinea.pl Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają świetnie.

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

tabletki nie działają

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Ja walczę dietą, masażami i Celluline. Lekko nie jest, ale mijają już 2 miesiące mojej walki i jest lepiej:) Nie załamujcie się dziewczyny - tego naprawdę można się pozbyć:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: