Cellulit-jak go zwalczyć?

  • 2011-10-22, o 17:45
  • 157
  • 65 295
  • 44
  • 106

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

O, muszę zajrzeć na Twojego bloga, taka znawczyni cellulitu to coś idealnego dla mnie

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Mogę Ci zaproponować zabieg antycellulitowy. Moja koleżanka była na nim w Beauty Center Józefów i mówi, że jej skóra wygląda znacznie lepiej. Możesz wypróbować.

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Polecam wam fajny artykuł, szukałam jakichś porad i natknęłam się na niego. Podobało mi się to w tym artykule, że nie ma tam bzdur i wyraźnie pisze, że nie ma jednego cudownego leku, trzeba zastosować kilka zasad naraz. Poczytajcie http://www.twojekosmetyki.com.pl/jak-zlikwidowac-cellulit-n-178.html
Ostatnio wdrożyłam te sposoby w życie i czekam na efekty, za jakiś czas napiszę wam, czy to coś daje.

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Na cellulit powinno się stosować dużo skojarzonych metod. Jeden sposób może nie pomóc, aczkolwiek w przypadku cellulitu mniej nasilonego skuteczne są masaże bańką chińską. Trzeba uważać w przypadku tendencji do pojawiania się teleangiektazji. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej i podejść do sprawy bardziej profesjonalnie, polecam ten artykuł http://uroda.wieszjak.pl/piekne-cialo/3 ... ywiad.html.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Ja od października zaczęłam chodzić na fitness (3x w tygodniu, ale niezły wycisk ), do tego duuużo seksu i moja pupa tak jakby bardziej się ubiła. Trzeba też uważać co i kiedy się je. Ja ostatni posiłek zjadam nie później niż o 19:30.

Skutecznej walki życzę

słyszałyście o ziehl?

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

ja stosuje codziennie peeling Eveline i serum ujędrniające z Ziaji i wszelkiego rodzaju rękawice, szczotki i gąbki antycellulitowe usunieto reklame- bez nich nie było by takich efektów, polecam je do skutecznej walki:)

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

ja po ciazy walczylam z cellulitem i po ciaty teraz znow zawalczylam. Sporo sie dowiadywalam na ten temat i juz swoje przeszlam, bieganie odradzam bo nie pomoze a sie zwiekszy, banka chinska jest calkiem ok ale pozostawia siniaci ( przy lecie odpada) i czescto popekana juz trwale naczynka , kremy i herbatki to mile dodatki, na cellulit szukalam raczej zabiegu ktory podziala najmocniej znalazlam kilka ale wybralam najmocniejszy maximus, dodatkowo dziala jeszcze na kilka rzeczy na raz tluszczyk, miesnie, bardzo ujedrnia wiec skora jak nowa itp. takie dzialanie jest konkretne...w tym moge pomoc a czy ktos przy okazji cellulitu poradzil sobie z rozstepami bo ten temat mam jeszcze nie rozeznany???

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Ja polecam Gąbkę Syrenkę. Nie rozstaję się z nią od jakiegoś ponad roku (wymieniam na nowe egzemplarze!) Uzależniłam się od niej choć na początku nie było łatwo. Do tego zimny prysznic i nie narzekam na moją skórę

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane. — Coco Chanelhttp://e-lenabloguje.blogspot.com

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Mi ostatnio podpasował celluline - działa i podobno po 1 miesiącu wistarczy używać 1,2 razy w tygodniu co dla mnie jest super bo nie jestem zbyt systematyczna i często nie chce mi się codziennie czymś smarować

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Próbowałam różnych sposobów, ale żaden tak naprawdę nie był do końca skuteczny. Szczególny nacisk kładłam na jogging, ale nawet pomimo regularnego biegania, nie mogłam zupełnie pozbyć się tego brzydkiego cellulitu. Kiedyś leczyłam się w CM Krajmed w Warszawie i dowiedziałem się, że można się tam poddać zabiegom metodą roll-citu chirurgicznego i ponoć bardzo to pomaga na pozbycie się cellulitu. Byłam jak na razie na dwóch wizytach i muszę powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. W planach mam już kolejne wizyty jeżeli się zastanawiacie, czym właściwie jest ten roll-cit to już odpowiadam – to rozjeżdżanie konkretnej powierzchni ciała specjalnym wałeczkiem z malutkimi igiełkami. Te igiełki nakłuwają naskórek, ale całkiem go nie usuwają, przynajmniej tak mi wyjaśniała pani doktor

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: