Cellulit-jak go zwalczyć?

  • 2011-10-22, o 17:45
  • 157
  • 65 287
  • 44
  • 106

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Z tym soleniem, to jest tak, ze jak jest chłodniej, to nie ma potrzeby solić, sól która jest w jedzeniu naturalnie lub też dodawana w procesie produkcji wystarcza. Ale w upalne dni troszkę soli nie zaszkodzi, dzięki temu się nie odwodnimy. Ja jak jest chłodniej, to nie solę nic już od 12 lat. No chyba, że jest 40 stopni w słońcu, to wtedy troszkę dosalam, ze względu na to, że latem łatwiej o odwodnienie i związane z tym osłabienie. Ale naprawdę minimalnie, bo nie lubię soli.

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Polecam masaż antycellulitowy więcej szczegółów na http:www.agmed-plock.pl

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Ja polecam masaz limfatyczny, ktory polega na uciskaniu skóry palcami w odpowiedni sposób, co pobudza przepływ limfy a tym samym oczyszcza organizm z toksyn które zalegając, przyczyniają się do powstawania skórki pomarańczowej

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

pewna kobieta na porodowce polecila mi panio ktora doskonale usowa cellulit tylko nie pamietam nr telefonu ale jakos tak nazywal sie gabinet agmed

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Polecam, bo sprawdziłam na sobie - w trakcie kąpieli masaż rękawicą z koziej sierści z użyciem glinki rhassoul, potem wetrzeć olejek arganiowy. Widoczny efekt już po kilku dniach.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Wlasnie w tym rzecz, jesli same ne potrafimy regularnie masowac sobie ud i posladkow. I kazda z nas wie, ze ne chodzi tu o delikatny masazyk, powinna skorzystac z pomocy innych.

Polecam, bo sprawdziłam na sobie - w trakcie kąpieli masaż rękawicą z koziej sierści z użyciem glinki rhassoul, potem wetrzeć olejek arganiowy. Widoczny efekt już po kilku dniach. Wszystko na zlotomaroka.pl

na domowy sposob moze byc to ulatwienie, ale w tak szybkie efekty to ja chyba nie jestem w stanie uwierzyc :/

Kupilam dziskupon na taki zabieg dam znac jak to dziala. Sadze jednak, ze taki zabieg trzeba rowniez wykonac wielokrotnie. Czy jestem zbytnia pesymistka?

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Sadze jednak, ze taki zabieg trzeba rowniez wykonac wielokrotnie. Czy jestem zbytnia pesymistka?

Optymistka

Dużo zależy od tego, ile jest tego cellulitu, jak bardzo jest widoczny. Jeśli jest mały, to mniej zabiegów, jak jest wielki, no to pewnie koło 10 zabiegów by było konieczne. Trzeba też pamietać, że po zabiegu cellulit może wrócić, więc trzeba dbać o to by się znów nie pojawił.

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Ja kupiłam sobie balsam AA ,,Ciało szczupłe" cellu balance complex i nic mi nie pomógł, trochę ćwiczyłam ale jakoś specjalnych efektów nie było widać:/

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Nie mam jakiegoś wielkiego problemu z tym, nie chodzę na takie zabiegi ale wiem że jeden nie wystarczy, aby były efekty trzeba być systematycznym i to się tyczy wszystkich kosmetyków nie tylko na cellulit. Po myciu wystarczy wmasować balsam, stosuję zwykł, nie anty i działa. Przez jakiś czas nie stosowałam balsamu z lenistwa i nie miałam takiej potrzeby, teraz znowu zaczęłam bo zimą moja skóra na ciele robi się sucha. Jeżli uważacie że nie dość intensywnie wymasujecie dłońmi to kupcie sobie masażer, np taki:

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Cellulit-jak go zwalczyć?

Ja kupiłam sobie balsam AA ,,Ciało szczupłe" cellu balance complex i nic mi nie pomógł, trochę ćwiczyłam ale jakoś specjalnych efektów nie było widać:/

aldona2912

Bez masażu efektów nie będzie. Sam balsam to nie wszystko. Pisałam wcześniej. Cellulit to grudy tłuszczu, balsam ich nie rozbije, ćwiczenia też. Trzeba te grudy intensywnie masować, żeby się je rozbić

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: