Caouflage Crem Catrice

  • 2015-09-08, o 14:07
  • 56
  • 21 277
  • 31
  • 43

Re: Caouflage Crem Catrice

fajny gęsty kamuflaz choć jest bardziej kremowy niż inne droższe kamuflaże co też przekłada sie na siłę krycia ale w takiej cenie jak najbardziej godny polecenia, zdaża sie ze uzywam go równiez pod oczy i tam równiez super sie sprawuje, według mnie mógłby byc w mniejszej pojemności bo mnie akurat (nie wiem jak u innych dziewczyn) ciezko będzie go zużyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia ,mój który teraz właśnie uzywam za miesiąc będę musiała wyrzucić a została mi jeszcze ponad jedna trzecia opakowania .

a co do składu to nie ma najlepszego bo oprócz szkodliwego talku i tego co napisała Riley zawiera 6 zapychaczy :petrolatum (wazelina ), parafine ,Paranum Liquidum (olej parafinowy),ozokerite (wosk ziemny) ,Candelilla wax Euphorbia cerifera(wosk ) ,alba beeswax (wosk pszczeli), carnauba copernicia cerifera wax(wosk carnauba) choc przynajmniej te trzy ostatnie są naturalnego pochodzenia. także skład tego kamuflażu to w większości substancje ropopochodne i woski.

2015-09-15 11:45:36 autor monika212121

i w tym momencie przestaje go uzywac :)

Re: Caouflage Crem Catrice

Ten korektor jest świetny, chociaż mógłby mieć też trochę jaśniejsze odcienie.

Całkiem dobry produkt.

Re: Caouflage Crem Catrice

lubie ten produkt, dla mnie nie jest idealny, ale zakryje mniejsze niedoskonalosci

Re: Caouflage Crem Catrice

Też gi uwielbiam, ale ostatnio zaczął mi się utleniacna pomarańczowo.. A nie jest stary :/

Jeden z lepszych na codzień

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Jaest najlepszy ze wszystkich korektorów

Re: Caouflage Crem Catrice

nie wiem czemu jest taki szał wokół tego kamuflażu, bo jak dla mnie dosc przecietny

Ja wciąż poluję na ten produkt i zapewne przy kolejnych zakupach go nabędę

Jest super
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: