CZY pędzel z ZOEVA 103 Defined Buffer jest lepszy od zwykłego flat topa ?

  • 2015-09-22, o 22:33
  • 25
  • 8 836
  • 18
  • 23

CZY pędzel z ZOEVA 103 Defined Buffer jest lepszy od zwykłego flat topa ?

hej ,mam pytanie bo zastanawiam się własnie nad zakupem flat topa ,czy pędzel z Zoeva 103 Defined Buffer jest lepszy od zoeva 104  ? ma może któras z Was porównianie ? czy z racji takiego ściętego kształtu nie będzie bardziej problematycznie go uzywać  ?może jednak lepszy będzie zwykły flat top już nie wiem. poradźcie mi dziewczyny

Re: CZY pędzel z ZOEVA 103 Defined Buffer jest lepszy od zwykłego flat topa ?

Ja mogę się jedynie wypowiedzieć "teoretycznie". Taki ścięty skośnie flat top będzie bardzo dobrze nadawał się do podkładu, bo on dochodzi świetnie we wszystkie zakamarki twarzy. Zresztą możesz pooglądać na yt filmiki dziewczyn, które używają tego pędzla. Dużo zależy też od naszych preferencji i zdolności manualnych. Jeśli komuś pędzle w dłoni nie straszny, może nawet róż czy bronzer tym 103 nakładać. Flat topy są świetne do podkładów, ale to ścięte cudeńko to taki pędzel o poziom wyżej, bo można więcej nim zrobić. Ale ja pomocna jestem.............

103 na pewno nie będzie problematyczny w użyciu. Kwestia paru użyć i się przyzwyczaisz. No chyba ze nie masz obycia z pędzlami i jesteś np. początkująca. Na przykład moja koleżanka nie potrafiła sobie nałożyć sama rozświetlacza na szczyty kości. To wtedy może lepiej na początek brać flat topa. Myślę, że w przypadku tych pędzli nie można się pomylić. Jaki kupisz, będzie dobry. Ja mam 110 Face Shape i jestem zachwycona jego uniwersalnością i włosiem. Głównie nakładam nim rozświetlacz. 

Re: CZY pędzel z ZOEVA 103 Defined Buffer jest lepszy od zwykłego flat topa ?

Nakładanie różu i bronzera może być trochę kłopotliwe 103, bo on dalej ma całkiem płasko ścięte włosie i może tak niefajnie stemplować przy bardziej napigmentowanych pudrach. Po prostu nie rozetrze granic nakładania. Mimo wszystko 103 jest mniejszy i przez ścięcie dotrze lepiej w zakamarki.

Re: CZY pędzel z ZOEVA 103 Defined Buffer jest lepszy od zwykłego flat topa ?

ja nie jestem z kolei przekonana do takiego sciętego flat topa wole chyba zwykłe

Re: CZY pędzel z ZOEVA 103 Defined Buffer jest lepszy od zwykłego flat topa ?

ja do tej pory miałam "zwykłe" flat topy wiec nie moge powiedzieć czy tamten sie sprawdzi cieżko powiedzieć

Re: CZY pędzel z ZOEVA 103 Defined Buffer jest lepszy od zwykłego flat topa ?

ja jakoś nie mogę przekonać się do zoeva przez ich ceny

Re: CZY pędzel z ZOEVA 103 Defined Buffer jest lepszy od zwykłego flat topa ?

ja jakoś nie mogę przekonać się do zoeva przez ich ceny

2015-09-27 11:36:36 autor moco

Mnie też ich cena lekko odstrasza, ale może kiedyś się skusze :)

Re: CZY pędzel z ZOEVA 103 Defined Buffer jest lepszy od zwykłego flat topa ?

Ja też muszę wypróbować

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: CZY pędzel z ZOEVA 103 Defined Buffer jest lepszy od zwykłego flat topa ?

uzywam flat topow i jestem zadowolona, ciezko powiedziec jakby zoeva sie sprawdzil

Re: CZY pędzel z ZOEVA 103 Defined Buffer jest lepszy od zwykłego flat topa ?

Ja lubię najbardziej flat topy :)

Re: CZY pędzel z ZOEVA 103 Defined Buffer jest lepszy od zwykłego flat topa ?

Rowniez wole flat topy

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: