CZY MOŻNA ZWIĘKSZYĆ ILOŚĆ WYŚWIETLANYCH WYPOWIEDZI PO PRAWEJ STRONIE NA FORUM ?

  • 2015-09-24, o 11:12
  • 26
  • 9 136
  • 18
  • 25

CZY MOŻNA ZWIĘKSZYĆ ILOŚĆ WYŚWIETLANYCH WYPOWIEDZI PO PRAWEJ STRONIE NA FORUM ?

cześć, nie wiem czy jestem odosobiona w tej opinii ale czy można zwiększyć ilość odpowiedzi na forum z 10 na 20 , 30 lub więcej ? czasami o coś pytam inne dziewczyny i chciałabym widzieć ich odpowiedzi ale wchodzą inne tematy i już tamtych nie widze a nie chce wchodzić w aktywne tematy bo to dla mnie jest mniej wygodne .czy na tym pasku z prawej strony pogłoby się wyświetlać więcej wypowiedzi ? pozdrawiam

Re: CZY MOŻNA ZWIĘKSZYĆ ILOŚĆ WYŚWIETLANYCH WYPOWIEDZI PO PRAWEJ STRONIE NA FORUM ?

wydaje mi sie że to dobry pomysł będzie tak wygodniej

Re: CZY MOŻNA ZWIĘKSZYĆ ILOŚĆ WYŚWIETLANYCH WYPOWIEDZI PO PRAWEJ STRONIE NA FORUM ?

Oczywiście, po prawej stronie naciskasz taką liczbę ile postów chcesz mieć na stronie. I ile temató chcesz mieć na stronie. Wystarczy włączyć odpowiednią liczbę. 

Re: CZY MOŻNA ZWIĘKSZYĆ ILOŚĆ WYŚWIETLANYCH WYPOWIEDZI PO PRAWEJ STRONIE NA FORUM ?

Oczywiście, po prawej stronie naciskasz taką liczbę ile postów chcesz mieć na stronie. I ile temató chcesz mieć na stronie. Wystarczy włączyć odpowiednią liczbę. 

2015-09-24 11:23:20 autor perla

ale mnie nie chodzi o limit postów i limit tematów na stronie tylko o tą liczbę odpowiedzi /komentarzy po prawej stronie których aktualnie jest 10 widniejących 

Re: CZY MOŻNA ZWIĘKSZYĆ ILOŚĆ WYŚWIETLANYCH WYPOWIEDZI PO PRAWEJ STRONIE NA FORUM ?

A to już rozumiem. Faktycznie, przydałoby się więcej. Na razie chyba nie ma takiej opcji... albo ja nie wiem:)  

Re: CZY MOŻNA ZWIĘKSZYĆ ILOŚĆ WYŚWIETLANYCH WYPOWIEDZI PO PRAWEJ STRONIE NA FORUM ?

Póki co chyba nie da rady, ale pomysł fajny :)

Re: CZY MOŻNA ZWIĘKSZYĆ ILOŚĆ WYŚWIETLANYCH WYPOWIEDZI PO PRAWEJ STRONIE NA FORUM ?

Rzeczywiście za mało się ich wyświetla :(

Re: CZY MOŻNA ZWIĘKSZYĆ ILOŚĆ WYŚWIETLANYCH WYPOWIEDZI PO PRAWEJ STRONIE NA FORUM ?

podzielam zdanie również uważam że za mało odpowiedzi się wyświetla

Re: CZY MOŻNA ZWIĘKSZYĆ ILOŚĆ WYŚWIETLANYCH WYPOWIEDZI PO PRAWEJ STRONIE NA FORUM ?

Chyba jednak warto klikać w Aktywne tematy

Ewentualnie dobra byłaby zmiana aby wyświetlać 10 aktywnych tematów, a nie ostatnich postów w tym pasku po prawej

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: CZY MOŻNA ZWIĘKSZYĆ ILOŚĆ WYŚWIETLANYCH WYPOWIEDZI PO PRAWEJ STRONIE NA FORUM ?

też jestem za, ułatwiłoby tio sprawę

Re: CZY MOŻNA ZWIĘKSZYĆ ILOŚĆ WYŚWIETLANYCH WYPOWIEDZI PO PRAWEJ STRONIE NA FORUM ?

Mogłoby też wyświetlać się Więcej produktów na stronie
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: