COSMOPROF

  • 2015-03-10, o 14:52
  • 37
  • 16 563
  • 30
  • 35

COSMOPROF

Witam chcilabym zapytac osoby, ktore bywaja na targach kosmetycznych na jakie firmy warto zwrocic uwage. Na Cosmoprof wybieram sie po raz drugi ale byc moze  ( a z pewnoscia tak jest) przeoczam stoiska, ktore warte sa uwagi, prosilabym o pomoc. Oczywiscie Pani Moniko rowniez czekam na opinie, bo jak mi wiadomo, doswiadczenie i wiedza, ktora posiada Pani, bedzie mi jak najbardziej pomocna. Dziekuje za pomoc.

www.suonko82.blogspot.it

Re: COSMOPROF

Powiem szczerze, że w tym roku nie przegladałam jakie marki pojaiwą się w Bolonii :) ale żałuję, ze sama nie dam rady tam się zjawić ;/ nie wiem czy tylko kolorówka Cię interesuje czy ogólnie firmy kosmetyczne? chyba najlepiej jest ze spokojem zarezerwować sobie cały dzień i pozwiedzać wszystko;p czekam na Twoją relację :)

Re: COSMOPROF

Przede wszystkim kolorowka, bo w tym najbardziej sie lubuje ;) Z tego co juz oblukalam to bedzie ZOEVA, gdzie dla mnie to bedzie wisienka na torcie ;) W tamtym roku niestety nie zwrocilam uwagi, ze byla Anastasia Beverly Hills, w tym roku juz niestety nie bedzie ich stanowiska na Cosmoprofie :( dlatego pytam czy cos jest warte uwagi, zebym przez przypadek znow czegos nie ominela...eh :(

www.suonko82.blogspot.it

Re: COSMOPROF

pierwsze słysze

Re: COSMOPROF

pierwsze słysze

2015-08-14 15:34:50 autor karolina1005

Ja też wcześniej nie słyszałam :)

Re: COSMOPROF

Muszę się kiedyś wybrać na takie targi, jakiś czas temu byly w Krakowie, ale niestety jakoś to przegapłam.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: COSMOPROF

ja nigdy nie byłam

Re: COSMOPROF

Nie słyszałam o czymś takim.  

Re: COSMOPROF

Nie słyszałam o czymś takim.  

2015-09-05 09:53:19 autor perla

ja również nie słyszałam

Re: COSMOPROF

kolorówka na tak

Re: COSMOPROF

Muszę znaleźć U siebie takie targi
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: