CC Color Correcting Cream

  • 2015-07-25, o 11:32
  • 57
  • 28 431
  • 35
  • 42

CC Color Correcting Cream

Szukam dobrego kremu bb lub cc. Mój obecny jest fajny, ale mam wrazżenie, że znika mi z twarzy po kilku godzinach (z kremem bb nie miałąm tego problemu, niestety kończy mi się, a został wyccofany ze sprzedaży, więc dokupić nie mogę). Słyszałam wiele pozytywnych opinii, ale ciągle nie mogę się zdecydować. Polecacie ten krem cc?  

Re: CC Color Correcting Cream

Ja słyszałam i czytałam o nim sporo dobrych opinii, ponoć bardzo ładnie kryje i długo się utrzymuje. Moja kuzynka go miała i bardzo lubiła, jednak mówiła ze nie do końca sprawdzać się nie cerze mieszanej ;)

Re: CC Color Correcting Cream

Przymierzałam się do niego, kiedy sama szukałam kremu BB lub CC. Niestety wychodził za ciemny dla mnie, więc nie testowalam, ale za to słyszałam mnóstwo pozytywnych opinii. 

Re: CC Color Correcting Cream

Dzięki, dziewczyny. Ja mam jasną karmację, no może biała całkeim nie jestem, ale blada to owszem. Zastanawiam się czy odcień light będzie dla mnie dobry. Ma skórę z lekko zółtym tonem. 

Re: CC Color Correcting Cream

A ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia przy cerze mieszanej? Rozglądam się za jakimś i ten brałam pod uwagę.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: CC Color Correcting Cream

Dołączam się do pytania :)

Re: CC Color Correcting Cream

JA do tej pory miałąm BB i CC z Avonu. BB był dla mnie idealny. CC - zależty. CZasem mam wrażenie, że schodzi mi z twarzy - dosłownie znika, zwłaszcza w bardziej gorące dni. Jak mamy nie wiecej niż 25 stopni to daje radę i daje naprawdę ładny efekt.  

Re: CC Color Correcting Cream

Z Bourjois :)

Re: CC Color Correcting Cream

ciezko jest znaleźć jakis fajny krem bb lub cc nie wliczając jeszcze doboru odpowiedniego koloru

Re: CC Color Correcting Cream

ja bardzo polecam podkład CC z Bourjois:)

Re: CC Color Correcting Cream

ja bardzo polecam podkład CC z Bourjois:)

2015-08-04 13:35:59 autor sylwia1305

Też polecam, a konkretnie 123 Perfect CC Cream, bo nie czuć go na twarzy a robi swoje - czyli wyrównuje kolor cery. Jako baza pod cienie jednak jest trochę za tłusty dla mnie.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: