Byc bardziej pewna siebie

  • 2011-11-13, o 23:05
  • 67
  • 21 110
  • 38
  • 51

Byc bardziej pewna siebie

Dziewczyny nie wiem czy tylko ja tak mam,ale czasami dopadaja mnie takie dni ze nie jestem zbyt pewna siebie..nie wiem czuje sie niezbyt ...Kiedys milam faceta co mnie bardzo kryytykowal ,mowil mi o moich wadach w tym momentach czulam sie okropnie Jak to zwalczyc?..Wy tez tak macie?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Byc bardziej pewna siebie

Dziewczyny nie wiem czy tylko ja tak mam,ale czasami dopadaja mnie takie dni ze nie jestem zbyt pewna siebie..nie wiem czuje sie niezbyt ...Kiedys milam faceta co mnie bardzo kryytykowal ,mowil mi o moich wadach w tym momentach czulam sie okropnie Jak to zwalczyc?..Wy tez tak macie?

AiszkaArabskiSwiat

tez nie raz mam takiego doła, także nie jesteś sama. Ten facet co cię krytykował to jakiś idiota, nie zasługiwał na ciebie i dobrze że już z nim nie jesteś. Chłopak, który naprawde kocha swoją dziewczyne akceptuje jej wady, akceptuję ją taką jaką jest i dla niego ona jest wyjątkowa i najpiękniejsza. Ja miałam takiego faceta, który mi mówił że jestem wariatką, że nikt ze mną nigdy nie wytrzyma i mnie nie pokocha. Wszystko zawsze było przeze mnie a on był idealny. Teraz jestem z chłopakiem dla którego jestem darem i największym szczęściem. Pytasz sie jak to zwalczyć?? Mów sobie ze jesteś wyjatkowa bo napewno tak jest:) twoim lekarstwem bedzie facet dla którego bedziesz najwiekszym skarbem i który nię bedzie cię krytykował:)

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA:http://fashionmakeup-czarnulaxyz.blogspot.com/

Re: Byc bardziej pewna siebie

Moim sposobem na niską samoocenę jest to, że sobie dogadzam:) Kupię coś, ubiorę się inaczej, pomaluję się, zrobię sobie ekstra pachnącą maseczkę, wypsikam się ulubionymi perfumami. Ewntualnie idę do męża i się do niego łaszę:). Ten co krytykuje najwidoczniej sam ze sobą ma problem. Głupim ale dobrym sposobem jest uśmiechnięcie się do siebie tuż po tym jak się wstanie i powiedzenie sobie: świetnie dziś wyglądasz i dasz sobie radę:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Byc bardziej pewna siebie

Nie wiem ,ale jakos dziwnie sie czuje jak facet mowi dzis ladnie wygladasz ,ale ostatnio nie ,kiedys to uslyszalam..nie wiem czemu ,ale po tykim czyms bardzo trace swoja pewnosc siebie..
Kiedys do mojej kolezanki kolega powiedzial niby w zartach" brzydka jestes " smiech Dziewczyna wstala i wyszla widac bylo ze przykro jej sie zrobio ,ale wcale nie jest brzydka,mowil jej ze nie jest jaks Miss Universe .. nie wiem czemu faceci czasami tak dokuczaja ,a pomimo to bardzo chcial spotykac sie z nia wydzwanial do niej.Rozumiecie cos z tego?
Zrozumiec facetow..

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Byc bardziej pewna siebie

Może nie dorósł i tak chciał ją poderwać (na droczenie się)
Albo chciał zwiększyć swoje szanse, bo sam siebie miał za nieładnego chłopaka i bał się że taka piękna dziewczyna nie będzie chciała z nim być więc postanowił ,,zniżyć" jej samoocenę..
Albo jeszcze jedna opcja nie wiedział co mówi:/

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Byc bardziej pewna siebie

Jak on niby w zartach powiedzial smiejac sie ze "jestes brzydka " to ona to bardzo do siebie wziela i tak myslala ze faktycznie jest brzydka

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Byc bardziej pewna siebie

Kobiety takie są:/
Chyba wszystkie lubimy komplementy
A złe rzeczy nawet w żartach traktujemy serio i się obrażamy:(

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Byc bardziej pewna siebie

Musisz zdać sobie sprawę z tego, że każdy człowiek jest nieidealny. Nawet najpiękniejsza dziewczyna ma jakies wady. A co do faceta, to uważam, że taki który Cię krytykuje nie zasługuje na Ciebie. Ja mam z kolei na odwrót, bo mówię ciągle mojemu, że jestem brzydka, a on zaprzecza i mówi, że dla niego jestem najpiękniejsza
Ja też jak byłam młodsza nie byłam pewna siebie. Teraz nauczyłam się olewać pewne sprawy. Jestem jaka jestem, może nie jestem miss urody, ale za to nadrabiam intelektem (wiem, nieskromne, ale jakoś trzeba się dowartościować ). Każdy ma jakieś wady, grunt to się na nich nie skupiać, a skupić się na zaletach. Na pewno je masz. To mogą byc ładne włosy, ładne oczy, nogi, jakieś nieprzeciętne umiejętności. Skup się na nich, a o wadach nie myśl, bo każdy je ma. A jak facet mówi Ci o Twoich wadach, to wypominaj mu jego. Niech się czuje tak jak Ty. Skoro on ma prawo Cię krytykować, to Ty jego też i tyle.

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Byc bardziej pewna siebie

Prawda a wy jakbyscie zareagowaly jakby facet powiedzial wam niby w zaratch smiejac sie i mowic jestes brzydka ?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Byc bardziej pewna siebie

hehehe mi kolega tak powiedział to kilka dni mnie przepraszał:)

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Byc bardziej pewna siebie

Musisz zdać sobie sprawę z tego, że każdy człowiek jest nieidealny. Nawet najpiękniejsza dziewczyna ma jakies wady. A co do faceta, to uważam, że taki który Cię krytykuje nie zasługuje na Ciebie. Ja mam z kolei na odwrót, bo mówię ciągle mojemu, że jestem brzydka, a on zaprzecza i mówi, że dla niego jestem najpiękniejsza
Ja też jak byłam młodsza nie byłam pewna siebie. Teraz nauczyłam się olewać pewne sprawy. Jestem jaka jestem, może nie jestem miss urody, ale za to nadrabiam intelektem (wiem, nieskromne, ale jakoś trzeba się dowartościować ). Każdy ma jakieś wady, grunt to się na nich nie skupiać, a skupić się na zaletach. Na pewno je masz. To mogą byc ładne włosy, ładne oczy, nogi, jakieś nieprzeciętne umiejętności. Skup się na nich, a o wadach nie myśl, bo każdy je ma. A jak facet mówi Ci o Twoich wadach, to wypominaj mu jego. Niech się czuje tak jak Ty. Skoro on ma prawo Cię krytykować, to Ty jego też i tyle.

Caenthe

Zgadzam się w zupełności ...

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: