Byc bardziej pewna siebie

  • 2011-11-13, o 23:05
  • 67
  • 21 107
  • 38
  • 51

Re: Byc bardziej pewna siebie

a ja mam pierścionek-prezent od mamy na łańcuszku i zawsze go noszę jakoś dodaje mi psychiczne siły

Re: Byc bardziej pewna siebie

 

Dziewczyny nie wiem czy tylko ja tak mam,ale czasami dopadaja mnie takie dni ze nie jestem zbyt pewna siebie..nie wiem czuje sie niezbyt ...Kiedys milam faceta co mnie bardzo kryytykowal ,mowil mi o moich wadach w tym momentach czulam sie okropnie Jak to zwalczyc?..Wy tez tak macie?

 

AiszkaArabskiSwiat

 

tez nie raz mam takiego doła, także nie jesteś sama. Ten facet co cię krytykował to jakiś idiota, nie zasługiwał na ciebie i dobrze że już z nim nie jesteś. Chłopak, który naprawde kocha swoją dziewczyne akceptuje jej wady, akceptuję ją taką jaką jest i dla niego ona jest wyjątkowa i najpiękniejsza. Ja miałam takiego faceta, który mi mówił że jestem wariatką, że nikt ze mną nigdy nie wytrzyma i mnie nie pokocha. Wszystko zawsze było przeze mnie a on był idealny. Teraz jestem z chłopakiem dla którego jestem darem i największym szczęściem. Pytasz sie jak to zwalczyć?? Mów sobie ze jesteś wyjatkowa bo napewno tak jest:) twoim lekarstwem bedzie facet dla którego bedziesz najwiekszym skarbem i który nię bedzie cię krytykował:)

2011-11-14 15:15:55 autor czarnulaxyz

popieram w 200 %

Re: Byc bardziej pewna siebie

Najlepsze jest pozytywne myślenie :) Myślisz na swój temat pozytywnie, jestem bardziej pewna siebie :)

Re: Byc bardziej pewna siebie

Naważniejsze, to uwierzyć w siebie i w swoje możliwości :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

może zadbaj o siebie ;) zacznij ćwiczyć, ukladaj ładnie fryzurę, naucz się pięknie malować ;) automatycznie będziesz czuła się pewniej w swoim ciele przy innych. Co do charakteru polecam poczytać książki psychologiczne ;) bardzo pomagają ;)

Re: Byc bardziej pewna siebie

dokladnie kamiluska

Re: Byc bardziej pewna siebie

Aiszka nie tylko ty trafiasz na takich frajerów, to oni są nic nie wart i takich kreatur nie ma co słychać. PEwność siebie pochodzi z wnętrza, musisz je tam odnaleźć. Otoczenie, czasem ktoś z rodziny czy pseudo przyjaciół lubi dokopywać. Najgorsze, co można zrobić to dać wiarę ich słowom. Najśmieszniejsze jest to, że takie ataki pochodzą od osób sfrustrowanych, niepewnych siebie, którzy mają problemy ze sobą. I jak zjedzie inną osobę to wtesy samopoczucie i pczucie wartości szybuje w górę o 100%.

Nie można tak dać sobą pomiatać. KAżdy z nasjest inny, ale to nie znaczy, że mamy pozwalać komuś na drwiny, poniżanie nas samych. OCzywiście bliska osoba potrafi zranić najmocniej, ale tak jak napisałąm wyżej OLEJ TO!!!!!!!!!!!

Nie warto przejmować się trolami i ich durnymi opiniami.  

Re: Byc bardziej pewna siebie

Aiszka nie tylko ty trafiasz na takich frajerów, to oni są nic nie wart i takich kreatur nie ma co słychać. PEwność siebie pochodzi z wnętrza, musisz je tam odnaleźć. Otoczenie, czasem ktoś z rodziny czy pseudo przyjaciół lubi dokopywać. Najgorsze, co można zrobić to dać wiarę ich słowom. Najśmieszniejsze jest to, że takie ataki pochodzą od osób sfrustrowanych, niepewnych siebie, którzy mają problemy ze sobą. I jak zjedzie inną osobę to wtesy samopoczucie i pczucie wartości szybuje w górę o 100%.

Nie można tak dać sobą pomiatać. KAżdy z nasjest inny, ale to nie znaczy, że mamy pozwalać komuś na drwiny, poniżanie nas samych. OCzywiście bliska osoba potrafi zranić najmocniej, ale tak jak napisałąm wyżej OLEJ TO!!!!!!!!!!!

Nie warto przejmować się trolami i ich durnymi opiniami.  

2015-08-28 09:32:25 autor perla

perła masz 100 % racji

Re: Byc bardziej pewna siebie

codziennie ladnie sie ubierac, lekko malowac, uczesac - dla samej siebie

trzeba się po prostu zaakceptować
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: