By makijaż był z nami cały wieczór

  • 2010-08-30, o 14:37
  • 72
  • 23 798
  • 37
  • 58

By makijaż był z nami cały wieczór

To może czas na nowy wątek
Nie zawsze mamy kasę żeby kupić np cienie dobrej jakości, a te tańsze nie koniecznie utrzymują się cały wieczór. Może napiszcie swoje propozycję lub wypróbowane sposoby na to by błyszczeć cały wieczór

Re: By makijaż był z nami cały wieczór

Hmmm Baza pod cienie. Ja swoja stworzyłam sama żeby nie wydawac majątku:P Ale jest dobra miałam korektor który był w nieodpowiednim odcieniu roztopiłam go i zmieszałam z podkładem nawilżającym i odrobiną kremu nawilzającego. Jest gesty ale db sie rozprowadza. Cienie sie do niego dobrze przyczepiają i długo trzymają. A tak to poza tym w trakcie np. imprezy małe poprawki i bibułki matujące (lub po prostu chusteczki) które zmatwią skóre.A jesli cos sie w załamaniu zostanie to zbieram troche i poprawiam delikatnie. Wszystko.

Re: By makijaż był z nami cały wieczór

SUPER WĄTEK DZIĘKI DZIEWCZYNY!:* Marzena miała świetny pomysł z tą "domową" bazą
ja bym na to chyba nie wpadła jeśli chodzi o drobne poprawki to faktycznie zwykłe chusteczki higieniczne sprawdzają się równie dobrze jak bibułki - należy jednak delikatniej dociskać je do twarzy niż wspomniane bibuły

Re: By makijaż był z nami cały wieczór

nieraz dobre domowe sposoby lepszą są od najnowszej techniki
dzięki za rady czekam na więcej

Re: By makijaż był z nami cały wieczór

no baa hehe Dzięki dziewczyny Fajnie mi tu z Wami.Ciesze sie że na cos sie przydaje
Zeby nie było że nic nie proponuje to jeszcze cos mi sie przypomniało...

Mianowicie czasem bardzo pomaga mały trick Spryskac twarz woda lub specjalna mgiełką. Pozostawić do wyschnięcia lub przyklepać to delikatnie chusteczką. Nie dość że czuje sie bardziej rześko to na dodatek podobno kosmetyki sie "odświeżają" i dłużej utrzymuja swoje własciwości. To samo można zrobic np. z włosami jak fryzura już troche przyklapła.Zwilżyć dłoń i wgnieść we włosy. Kosmetyki od razu budzą sie do życia a i podtrzymują nasze włoski

Re: By makijaż był z nami cały wieczór

Ja natomiast, żeby cienie na oczkach się długo trzymały, to kładę na powieki lekko podkład i matuję pudrem sypkim:)

Re: By makijaż był z nami cały wieczór

A ja natomiast kilka razy w sytuacji awaryjnej jak nie miałam przy sobie bądź już mi się skończyła baza pod cienie wykorzystywałam..... no i w tym momencie zapewne doświadczone wizażystki by mnie z przyjemnością zlinczowały ...ale wtedy nakładałam na powiekę bardzo gęsty błyszczyk do ust (konsystencja musi być bardzo gęsta i trzeba uważać, żeby nie przesadzić, to musi być naprawdę niewielka ilość), dobrze rozcierałam i na to nakładałam odrobinę pudru po czym kładłam cień do powiem. Muszę powiedzieć, że cień ładnie się rozprowadzał a i trzymało się bardzo długo

Re: By makijaż był z nami cały wieczór

dobrze wiedziec

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: By makijaż był z nami cały wieczór

Dla mnie najlepsza jest baza artdeco, dzęki niej nic się nie roluje.

Re: By makijaż był z nami cały wieczór

Lubię bazę z elfa, cienie się długo trzymają, nie rolują się. Może jakoś bardzo nie podbija kolorów ale do makijażu dziennego się nadaje. W przypadku bardzo tłustych powiek może się jednak nie sprawdzić.

Re: By makijaż był z nami cały wieczór

Baza z artdeco i essence jest bardzo dobra :) cienie z maca też się dobrze sprawdzają jako baza.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: