Buble kosmetyczne!

  • 2016-02-16, o 12:03
  • 16
  • 4 245
  • 15
  • 4

Re: Buble kosmetyczne!

Kredka liner z serii Visions z oriflame. Praktycznie bez pigmentu.. łamliwa. Nie nadaje się do niczego. I korektor pod oczy w tubeczce... roluje się i nie przykrywa sińców pod oczami. Tonik z Loreal Ideal Glow... to chyba najgorsze rozczarowanie :( okropnie mnie po nim wysypało. Podleczyłam sie kochaną maseczką z Sephory i dałam drugą szanse... niestety potwierdziło się :( wysyp jak nic od toniku Loreal :(
Aghsko

Re: Buble kosmetyczne!

liner z Sephory

Re: Buble kosmetyczne!

pomadka matowa Sephory - okropnie wysusza usta

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

może to nie bubel (bo to moja subiektywna ocena), ale nie do końca lubię się z moim tuszem Maybelline The Rocket.

Re: Buble kosmetyczne!

Trafiłam na wiele kiepskich kosmetyków, ale to nie znaczy że innym się nie sprawdzą. Z tych co mam aktualnie to nie sprawdza mi się baza pod makijaż z ingrid zielona - co prawda ładnie wygląda na skórze, zakrywa trochę zaczerwienienia i wygładza, ale masakrycznie zapycha pory i mam po niej wypryski (a mam skórę na której nigdy nie ma pryszczy), a druga rzecz to krem CC z bielendy - ogólnie nadaje całkiem ładny koloryt skóry, ale ma te twarde drobinki, które przy rozcieraniu ręką zmazują cały krem i tworzą się smugi, a przy nakładaniu blenderem lub pędzlem te szorstkie drobinki zostają na twarzy bo się nie rozsmarowują.

Eyeliner z Loreala:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: