Brzoskwiniowe, koralowe usta

  • 2012-04-14, o 12:40
  • 67
  • 26 548
  • 34
  • 46

Brzoskwiniowe, koralowe usta

Hej, postanowiłam założyc ten wątek, bo szukam szminek w odcieniach pomarańczu złamanego ciepłym różem, by usyskac efekt ust taki jak a tytule. Znacie może jakieś firmy, które mają w ofercie podobne odcienie, może używacie takich, macie wypróbowane ? Jakie polecacie ?

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Brzoskwiniowe, koralowe usta

może znajdziesz cos w Essence albo w Rimmelu ! w Rimmelu jest jeden śliczny róż, ale nie wiem czy będzie cię interesował (nr. 006). Polecam też Inglota.

Re: Brzoskwiniowe, koralowe usta

Pieknie wyglada makijaz koralowy a pomadek z essence to nie polecam o niebo sa lepsze i prawie w tej samej cenie pomadki CATRICE lub FLORMAR,KOBO,nawet MAYBELLINE ,ASTOR RIMMEL ,ale te juz troche drozsze

Prawdziwa, zielona ląka,ubrana w kolorowe kwiaty, promyki slońca ogrzewające moje plecy,spiew ptaków budzący mnie każdego dnia, łzy szczęścia,wiatr we włosach, spacery po lesie, świeży powiew wiatruWSZYSTKO CO ZIELONE TO DOBRO-sama natura nam podpowiada

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Brzoskwiniowe, koralowe usta

A konkretne odcieni? Myślałam nad soft coral (Rimmel hydra) lub nude pink (Rimmel lasting finish). Uważam też że można zerknąc w ofertę Avonu. Obecnie mam szminkę nabłyszczającą w idealnym odcieni różowej brzoskwini (sunset) - niestety już wycofana Ale podobny kolor jest chyba przy "supertrwałej" (pink peach)

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Brzoskwiniowe, koralowe usta

ja polecam Essence - pomadki i błyszczki mają takie kolory no i moja ukochana ostatnio Vipera seria Randes Vous czy coś ;p

Re: Brzoskwiniowe, koralowe usta

AVON - Szminka "Uwodzicielskie Nawilżenie" kolor Silky Peach

Re: Brzoskwiniowe, koralowe usta

ja polecam Essence - pomadki i błyszczki mają takie kolory no i moja ukochana ostatnio Vipera seria Randes Vous czy coś ;p

ladymakeup

Randez vous akurat mam w drogerii pod ręką, patrzyłam na nie, myślałam nad numerkiem 72, ale zawachałam się....Ogólnie mam tak, że wydaje mi się, że szminki mają za dużo pomarańczowego pigmentu, a różu za mało. Szukam czegoś pomiędzy.
Essence - oglądałam szminkę - kolor "coralize me!"

Pina

Ah również się nad nią zastanawiałam, (lub "perfect peach" ultra color rich), ale również mam obawy co do tego, czy nie są to za jaskrawe pomarańcze

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Brzoskwiniowe, koralowe usta

Co do \'\'perfect peach\'\' to nie wiem... ale tę \'\'Silky peach\'\' mam od niedawna i moim zdaniem kolorek jest stonowany jednak to taki typowo brzoskwiniowy bez odcienia różu.

Re: Brzoskwiniowe, koralowe usta

Aaaaaaa..... i jeszcze mi się przypomniało .... ładne i w bardzo subtelnych odcieniach również są szminki z serii "Olśniewający blask" są to szminki z kolorem w środku natomiast z zewnątrz jest jakby żelowa przejrzysta otoczka (taki szminko-błyszczyk )
Ja mam w 3 odcieniach : ROSE BOUQUET - naturalny lekko różowy odcień z delikatnymi drobinkami
NATURAL GLOW - to taki przejrzysty brąz z domieszką różu
CARESSING CORAL - delikatny koral

Re: Brzoskwiniowe, koralowe usta

z tańszych polecam essence, bell lub maybelline

Re: Brzoskwiniowe, koralowe usta

A ja pomadek z essence za bardzo nie polecam, bo zauważyłam, że tak jakby waży się na ustach (tak roluje) i nie wygląda to zbyt ładnie;/ W przeciwieństwie np do błyszczyków firmy essence, bo są na prawdę świetne i za przystępną cenę:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: