Brzoskwiniowe, koralowe usta

  • 2012-04-14, o 12:40
  • 67
  • 26 585
  • 34
  • 46

Re: Brzoskwiniowe, koralowe usta

jesli lubicie konsystencje i transparentnosc pomadek z essence, ale wkurza Was ich trwałośc i scieranie się oraz to, ze trzebanałożyć kilka warstw- polecam szminko- błyszczyk Bell...lepszej pomadki transparentnej i nawilżającej nie miałam...

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Brzoskwiniowe, koralowe usta

a w jakim kolorze masz pomadkę z Bell ?

Re: Brzoskwiniowe, koralowe usta

chodzi pewnie o te glam and sexy. Przeglądałam je w drogerii. Chyba kiedyś się skuszę, ale pewnie na wiosnę za rok jak będę pamiętac. Na razie mam wystarczającą ilośc szminek w mojej kosmetyczce. Wolę jej nie przepełniac i zużywac do końca kosmetyki aby się nie przeterminowały. A wracając do tematu to po swatchach w sklepie podobały mi się. Wydaje mi się jednak, że mają o wiele więcej błyszczących drobinek niż essence choc wszystkich nie sprawdzałam. Essence są transparentne ale nie aż tak błyszczykowe chyba.
Słyszałyście może o tych nowych zachwalanych transparentnych szminkach-błyszczykach nude Celii. Wiecie może gdzie można je dostac. Rzekomo są fajne

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Brzoskwiniowe, koralowe usta

chodzi pewnie o te glam and sexy. Przeglądałam je w drogerii. Chyba kiedyś się skuszę, ale pewnie na wiosnę za rok jak będę pamiętac. Na razie mam wystarczającą ilośc szminek w mojej kosmetyczce. Wolę jej nie przepełniac i zużywac do końca kosmetyki aby się nie przeterminowały. A wracając do tematu to po swatchach w sklepie podobały mi się. Wydaje mi się jednak, że mają o wiele więcej błyszczących drobinek niż essence choc wszystkich nie sprawdzałam. Essence są transparentne ale nie aż tak błyszczykowe chyba.
Słyszałyście może o tych nowych zachwalanych transparentnych szminkach-błyszczykach nude Celii. Wiecie może gdzie można je dostac. Rzekomo są fajne

mila1195

chyba muszę poszukać tej pomadki ponieważ w mojej kolekcji są tylko 2 pomadki
niestety nie słyszałam o tych transparentnych szminkach-błyszczykach nude Celii.. chyba musze poszperać, popisać do znajomych może oni gdzieś je znajdą

Re: Brzoskwiniowe, koralowe usta

Polecam kolory w odcieniu koralowym Golden Rose Velvet Match mam ich dosc sporo i jestem mega zadowolona. Odcienie intensywne , pięknie wyglądają (o ile usta są beż zadnych suchych skorek)  i moim zdaniem dlugo trzymaja sie na ustach. Są to odcienie matowe. a z takich bardziej nawilżających to Rimmel, Moisture Renew - 660 IN LOVE WITH GINGER jest poprostu cudowna:D

Re: Brzoskwiniowe, koralowe usta

Golden rose ma wspaniałę linie błyszczyków. Min. Color Sensation - mam nr 116 - śliczna brzoskwinka z drobinkami i 103 - ten jest bardej nude. 

Re: Brzoskwiniowe, koralowe usta

ja również polecam golden rose velvet matte

Re: Brzoskwiniowe, koralowe usta

Golden rose ma fajne i intensywne pomarańcze.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Brzoskwiniowe, koralowe usta

Też własnie chciałam polecić Golden Rose :)

Re: Brzoskwiniowe, koralowe usta

jesli chodzi o takie typowe pomarańcze z golden rose to 5 ,6 i 21 ,osobiście uzywam 21 bo jest z nich najjaśniejszy i najbardziej delikatny.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: