Brzoskwiniowe, koralowe usta

  • 2012-04-14, o 12:40
  • 67
  • 26 550
  • 34
  • 46

Re: Brzoskwiniowe, koralowe usta

glam and sexy mają w swojej palecie chyba też delikatne pastelowe kolory. Wczoraj kupiłam sobie błyszczyk Miyo odcień "peachy 17" - taka mleczna bezdrobinkowa brzoskwinia .Prezentuje się tak:

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Brzoskwiniowe, koralowe usta

śliczny ja jednak nie przepadam za takimi kolorami ;D

Re: Brzoskwiniowe, koralowe usta

A jakie lubisz ?

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Brzoskwiniowe, koralowe usta

Ladny kolorek i zapewne w polaczeniu z makijazem bedzie sie swietnie komponowal.

www.suonko82.blogspot.it

Re: Brzoskwiniowe, koralowe usta

ja wolę pomadki w odcieniu moich ust lekki róż z domieszką beżu! ;p jednak coraz bardziej przekonuję się do koloru nude, koralowego, brzoskwiniowego

Re: Brzoskwiniowe, koralowe usta

Też lubię w odcieniu ust. Szukam mojego idealnego nude, tylko takiego który by nie wpadał za bardzo w postarzający brąz

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Brzoskwiniowe, koralowe usta

mi ostatnio zaczynają podobać się właśnie kolory nude.. niestety nie mogę znaleźć odpowiedniego dla siebie większość jak dla mnie jest za ciemna !

Re: Brzoskwiniowe, koralowe usta

Słyszałam, że ładny kolor ma essence "in the nude" - rzekomo jasny, ciepły i transparentny. Ladymakeup z tego co oglądałam też stosowała tą szminkę. Chyba warto ją zapytac.
Może też vipera ? błyszczyki sweet & wet mają takie "brudne" kolorki. W Miyo też jest nudny beż, ale już nie pamiętam czy nie był zbyt brązowy

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Brzoskwiniowe, koralowe usta

ja mam szminkę essence "in the nude" i jestem z niej zadowolona ..
ale chcę poszperać coś innego gdyż nie czuję się w niej dobrze.
hmm.. Vipera też mnie ostatnimi czasy zastanawiała i chyba warto ją zakupić. a o błyszczykach sweet & wet jeszcze nie słyszałam, ale może są dobre. chyba muszę sprawdzić tą z Miyo (zobaczę na ten kolorek).

Re: Brzoskwiniowe, koralowe usta

A ja pomadek z essence za bardzo nie polecam, bo zauważyłam, że tak jakby waży się na ustach (tak roluje) i nie wygląda to zbyt ładnie;/ W przeciwieństwie np do błyszczyków firmy essence, bo są na prawdę świetne i za przystępną cenę:)

klaudusia0807

Nie zauważyłam tego w pomadkach essence,a lubię sobie grubą warstwę tej pomadki nałożyć,świetnie się tak jakby rozpuszcza pod wpływem ciepła ust

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: