Brwi

  • 2022-05-16, o 22:12
  • 13
  • 607
  • 10
  • 12

Brwi

Hejka, mam pytanie. Potrzebuję Waszej pomocy/rady! Otóż mam problem z brwiami. Z 3/4 lata temu wpadłam na genialny pomysł, aby nadać ,,idealny/prawidłowy" kształt moimi brwiom. I tak właśnie sposobem wyrwałam sobie włoski z przodu brwi :/, bo chciałam mieć bardziej ,,kwadratowe" breeewki. No, i jak wiadomo, włoski mi już tam nie odrosną, ale w tedy jeszcze tego nie wiedziałam. Na początku myślałam, że to wygląda dobrze, że jest ok, ale tak niestety nie byłam. Próbowała różnych sposobów, żeby, żeby je dorysować i skończyłam na pomadzie woskowej z Vibo, jest okej, ale nie zawsze mi wychodzą te brwi; albo robię za mocne/za jasne, albo po prostu robię je za grube i mnie już to męczy. Mało, kiedy wychodzą mi ładne/równe. Ale najlepiej to, bym ich nie malowała. Ale w tedy ich nie widać, a jak widać to za mało i to źle wygląda. Mogłabym zrobić sobie makijaż permanentny, ale mnie na to na razie/póki co, to nie jest stać. Henny też już próbowałam, ale to bez sensu, bo ona łapie włoski brwi bardziej, a nie skórę. A, jak już skórę to tylko chwilowo. Poza tym ja z przodu mam tylko, dosłownie meszek, a nie włoski brwi... I teraz moje pytanie właśnie brzmi tak: czy znacie, jakiś na to fajny/dobry/nie za drogi sposób? Macie, jakieś pomysły/rady, co ja mogę z tym w ogóle zrobić? Z góry dziękuję za każdą, Waszą odpowiedź, ale na temat, oczywiście!

Re: Brwi

Przede wszystkim polecam stosować odżywki na porost brwi, z czasem mogą dać naprawdę fajne efekty. Póki co polecam szablony do brwi, można fajny kształt uzyskać i cień do brwi :)
K.K.

Re: Brwi

odżywki polecam

Re: Brwi

Jeżeli masz meszek to włoski powinny Ci odrosnąć, mi odrastają i co 3 dni muszę je regulować. Na szybszy wzrost polecam Long for Lashes lub inną odżywkę, byleby w składzie znajdował się bimatoprost

:)

Re: Brwi

Spróbuj sięgnąć właśnie pod odżywki do brwi, ale koniecznie z bimatoprostem, jak już zostało wspomniane. 

Re: Brwi

Odżywka z revitalash 

Re: Brwi

Odżywka z revitalash 

2022-06-07 14:22:58 autor jaa

 

Mi zrobiła z rzęs wachlarz ale i wyrządziła później szkodę :/ Na pewno działa na rzęsy. Tej do brwi nie próbowałam.

Re: Brwi

Słyszałam, że nacieranie sokiem z cebuli pomaga, jednak że względu na zapach nie próbowałam ;)

Re: Brwi

dziewczyny, a jakieś pomady do brwi polecacie?? robie sobie henne, ale szybko mi się zmywa,...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Brwi

dziewczyny, a jakieś pomady do brwi polecacie?? robie sobie henne, ale szybko mi się zmywa,...

2022-06-14 15:44:49 autor minionka

 

Ja polecam tą z eveline, tylko nie wyrzucam tego papierka, którym jest zabezpieczona, dzięki nim zauważyłam że wolniej wysycha ;)

Re: Brwi

ja mam jedna sprawdzoną pomadę do brwi, uzywam jej juz jakis czas , pieknie sie trzyma i nie rozmazuje

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: