Brwi

  • 2016-08-04, o 22:06
  • 8
  • 2 154
  • 9
  • 2

Brwi

witam, szukam jakichs porad u ekspertów bo nie wiem co robić, mam 16 lat i jestemjuz na tyle dorosła żeby ładnie wyglądać i wogóle ale moje brwi to koszmar, kiedyś niepotrzebnie je sobie wyskubałam :( i nwm co robić, pomóżcie... są one widoczne tylko do połowy teraz juz trochę odrosły ale nie w tym miejscu co ratuje wygląd.. myśłałam zeby posc do kosmetyczki i zeby jakos je domalowac ale nie wiem czy w moim wieku.. chce zeby one byly widoczne nauralnie... do września da radę? :) prosze, doradżcie coś :) 

Re: Brwi

Na Twoim miejsu poszłabym do kosmetyczki. nada kształt i nałoży henne. Myślę że henna w tym wieku jest ok ale pewności nie mam bo specjalistą nie jestem a sama nigdy nie miałam potrzeby jej nakładania. Chyba że masz chęć i modelowałabyś brwi codziennie np cieniami albo kredką. a kosmetyczka doradziłaby Ci tylko jaki kształt najlepiej zrobić 

Re: Brwi

Na Twoim miejsu poszłabym do kosmetyczki. nada kształt i nałoży henne. Myślę że henna w tym wieku jest ok ale pewności nie mam bo specjalistą nie jestem a sama nigdy nie miałam potrzeby jej nakładania. Chyba że masz chęć i modelowałabyś brwi codziennie np cieniami albo kredką. a kosmetyczka doradziłaby Ci tylko jaki kształt najlepiej zrobić 

2016-08-05 12:04:18 autor AniaLadyMakeUp

Dokładnie, w takim wypadku pomóc może głownie kosmetyczka, zobaczy "ubytki" i na pewno doradzi ci co można z tym zrobić :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Brwi

Rowniez proponuje pojsc do kosmetyczki, doradzi co najlepiej zrobic

Re: Brwi

Na Twoim miejsu poszłabym do kosmetyczki. nada kształt i nałoży henne. Myślę że henna w tym wieku jest ok ale pewności nie mam bo specjalistą nie jestem a sama nigdy nie miałam potrzeby jej nakładania. Chyba że masz chęć i modelowałabyś brwi codziennie np cieniami albo kredką. a kosmetyczka doradziłaby Ci tylko jaki kształt najlepiej zrobić 

2016-08-05 12:04:18 autor AniaLadyMakeUp

Też uważam że to pomoże:)

Re: Brwi

w twoim wieku chodzilam do kosmetyczki na woskowa regulacje i bylam zadowolona z efektu :)

Weni

Re: Brwi

zgadzam sie z pozostalymi, najlepszym rozwiazaniem jest pojscie do kosmetyczki

Re: Brwi

Moze zobaczyć na youtubie jakies filmiki?:) mi to pomogło w twoim wieku i teraz jestem strasznie zadowolona z tego jak wygaldaja moje brwi:) a jesli chodzi o regulacje to do kosmetyczki:)

Re: Brwi

Moze zobaczyć na youtubie jakies filmiki?:) mi to pomogło w twoim wieku i teraz jestem strasznie zadowolona z tego jak wygaldaja moje brwi:) a jesli chodzi o regulacje to do kosmetyczki:)

2016-11-08 13:57:37 autor kaxx

U popularnych youtuberek takich jak maxineczka, katosu albo rlm są takie poradniki jesli chodzi o brwi

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: