Bronzer Gosh

  • 2015-07-08, o 10:11
  • 34
  • 18 891
  • 28
  • 30

Bronzer Gosh

Dziewczyny, zastanawiam się nad bronzerem z Gosha. Ponoć jest to odcień jasny do bladej skóry, taką właśnie posiadam. Czy polecacie go? Jaki efekt daje na skórze? Bardziej skóry muśniętej słońcem - opalony efekt, czy może jest chłodniejszy i będzie lepszy do konturowania? 

Re: Bronzer Gosh

 ja również zastanawiałam sie nad nim juz od jakiegoś czasu ,jak czytalam komentarze dziewczyn które go mają to mówily że jest to ciepły bronzer który do konturowania się nie nadaje ale jest dobry do ocieplenia twarzy choć znajdą się pewnie też osoby które lubia takie cieplejsze bronzery do konturowania.

Re: Bronzer Gosh

Czytałam kilka opnii na jego temat i większość dziewczyn pisze, że jest raczej stosują je do ocieplania ale są i takie które mówią że u nich sprawdził się do konturowania, zwłaszcza dla osób początkujących bo nie można sobie nim zrobić krzywdy. Myślę, że wszystko zależy i od koloru cery.. ja wolałabym wypróbować go na sobie ze względu na różne opinie ;)

Re: Bronzer Gosh

Ja raczej potrzebuję czegoś do ocieplania, bylyby nie zawierał pomarańczowych tonów. Też chętnie dorwałabym sie do testera:) 

Re: Bronzer Gosh

bardzo jestem ciekawa tego bronzera

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Bronzer Gosh

produkt godny polecenia

Re: Bronzer Gosh

mnie ciekawi ten bronzer

Re: Bronzer Gosh

Jeszcze Nie używałam

Re: Bronzer Gosh

Ja mam sniada cerę, u mnie znika

Re: Bronzer Gosh

nie przepadam za brazerami

Re: Bronzer Gosh

Miała go któraś z was? Jakie efekty?

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: