Brafitting

  • 2012-02-04, o 17:22
  • 55
  • 23 573
  • 32
  • 39

Re: Brafitting

Przydatna sprawa. Słyszałam, że mamy skłoność do mniejszych miseczek i większego obwodu przy wyborze biustonosza. Powinno być więcej brafiterek. 

Re: Brafitting

Dobrze dobrana bielizna potrafi "odjąć" kilka kilogramów, zwłaszcza u puszystych pań. Kiedy biustonosz prawidłowo trzyma biust to sylwetka wygląda o niebo lepiej. Ale również u kobiet ze skromnym biustem dobry stanik pięknie podkreśli piersi.

2015-09-15 10:59:34 autor

dokładnie

Re: Brafitting

Przydatna sprawa. Słyszałam, że mamy skłoność do mniejszych miseczek i większego obwodu przy wyborze biustonosza. Powinno być więcej brafiterek. 

2015-09-16 11:34:14 autor perla

oj tak! bardzo często widuje dziewczyny, które tylną część stanika mają prawie na łopatkach :o mam wrażenie, że zawyżony obwód przy samodzielnym doborze biustonosza to niestety standard...

ja noszę tylko idelanie dopasowane biustonosze, ale nie tylko, że chę, ale dlatego, że w sieciówkach nie ma riozmiarów 70 F

Nie lubię takich ramiączek nq szyję

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Brafitting

Rozmiar rozmiarowi nierówny. Ostatnio zamówiła stanik intimissmi 65B więc powinien pasować a mam wrażenie, że jest jeszcze większy niż 70 B. Masakra

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Brafitting

staram sie dopasowywac biustonosz

ja nigdy nie kupowałam u braffiterki

Ja nie miałam okazji wybrać się do takego sklepu

Chyba 1 na szyję
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: