Brafitting

  • 2012-02-04, o 17:22
  • 55
  • 23 619
  • 32
  • 39

Re: Brafitting

Dla mnie ten temat także ważny, bo przez długi czas chodziłam w źle dobranym biustonoszu:( Znalazłam sobie push up z wyjmowanymi wkładkami, co jest fajnym rozwiązaniem zwłaszcza w czasie miesiączki, kiedy biust robi się większy. Okazało się, że mam rozmiar 65E, a zawsze żyłam w przeświadczeniu, że 70B, więc jest różnica. No i odważyłam się na zakupy internetowe i nie żałuję:)

Re: Brafitting

Większość kobiet nosi źle dobrane biustonosze. Miałam okazję pracować w sklepie z bielizną to się troszkę naoglądałam
Najgorsze jest to, ze wiele kobiet nie da sobie przetłumaczyć, że źle dobrany biustonosz to złoooo
Wielu kobietom właśnie dlatego tworzą się guzki w piersiach. Bo jeśli drut miseczki wciska sie w pierś to niestety takie są skutki.
Ale najczęstszym problemem jest to,że źle dobrany jest obwód... Czasami jest tak, że kobiety zapięcie mają na łopatkach....
Przecież to jest ogromne obciązenie dla kręgosłupa. A obwód to takie rusztowanie.
Na tym punkcie mam okropne zboczenie. I nie mogę patrzeć na to jak kobiety na bazarku przymierzają biustonosze na ubranie i twierdzą uparcie, ze mają magiczne 75B
Warto choć raz skorzystać z rady kogoś kto się zna na tym. I biust będzie nie tylko wyglądał lepiej ale i bedzie zdrowiej.

Re: Brafitting

Chciałabym dobrać odpowiedni stanik. Pod biustem mam 68 cm,a w biuście 79. Czytałam,że obwód pod biustem powinnam zaokrąglić do 5 czyli jak mam 68 cm to zaokrąglam do 65 cm. Na jednym kalkulatorze internetowym po wpisaniu tych liczb wyszło mi,że powinnam nosić stanik 60D,a z kolei na drugim,że 65A. Pomóżcie

Re: Brafitting

Chciałabym dobrać odpowiedni stanik. Pod biustem mam 68 cm,a w biuście 79. Czytałam,że obwód pod biustem powinnam zaokrąglić do 5 czyli jak mam 68 cm to zaokrąglam do 65 cm. Na jednym kalkulatorze internetowym po wpisaniu tych liczb wyszło mi,że powinnam nosić stanik 60D,a z kolei na drugim,że 65A. Pomóżcie

Jiska

Nie ma reguly zeby zaokraglac do 5 cm, sa rozne staniki scisle i mniej scisle. Obawiam sie ze 65cm bylby dla Ciebie za luzny ( przy podniesieniu rak obwod nie powinien sie przesuwac/podnosic. Ja bym na Twoim miejscu celowala w 60 cm jesli chodzi o obwod a miska D czyli 60 D (angielski 28 D) . Gdybys jednak wybrala 65 cm to wtedy miska powinna byc mniejsza - 65 C ( angielski rozmiar 26 C ).

korzystam z takiej pomocy, gdy jestem w sklepie np. Triumph ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Brafitting

korzystam z takiej pomocy, gdy jestem w sklepie np. Triumph ;)
2015-08-08 16:46:47 autor 13maja

JA czasem tam byłam i nie korzystałam :)

Re: Brafitting

baaardzo przydatna sprawa i duzo ułatwia

Re: Brafitting

po dobraniu odpowiedniego, idealnie dopasowanego stanika życie się zmienia.. serio :D

wystarczyło,że raz kupiłam taki stanik i teraz już nawet nie patrzę na te w sieciówkach - tym bardziej, że ciężko tam o obwód 65 :)

Re: Brafitting

Dobrze dobrana bielizna potrafi "odjąć" kilka kilogramów, zwłaszcza u puszystych pań. Kiedy biustonosz prawidłowo trzyma biust to sylwetka wygląda o niebo lepiej. Ale również u kobiet ze skromnym biustem dobry stanik pięknie podkreśli piersi.

Re: Brafitting

Dobrze dobrana bielizna potrafi "odjąć" kilka kilogramów, zwłaszcza u puszystych pań. Kiedy biustonosz prawidłowo trzyma biust to sylwetka wygląda o niebo lepiej. Ale również u kobiet ze skromnym biustem dobry stanik pięknie podkreśli piersi.

2015-09-15 10:59:34 autor

 

w zupełności sie z Tobą zgadzam.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: