Bolące kolana

  • 2016-01-17, o 12:02
  • 30
  • 10 872
  • 18
  • 22

Re: Bolące kolana

TAbletki z glukozaminą. Mi pomogły. 

Re: Bolące kolana

rozgrzewac

Myślę że masz słabe "smarowanie' w kolanach, warto kupić takie suplementy diety które zwiększają ilość mazi w kolanach dzięki czemu lepiej pracują

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Bolące kolana

Maść rozgrzewająca

Re: Bolące kolana

Mam podobny problem

Re: Bolące kolana

hmm.. udaj się do lekarza

Re: Bolące kolana

masciami rozgrzewajacymi

Re: Bolące kolana

warto zasięgnąć porady eksperta - u nas w Athleticomed pracuje sztab profesjonalistów dlatego z urazami kręgosłupa i stawów najlepiej kierować się tam

Re: Bolące kolana

Miałam bolące kolana jak byłam dzieckiem, głownie w nocy. Lekarze mówili "dziecko rośnie". Po latach okazało się że to martwica chrzęstno-kostna. Mam ubytki w chrząstce stawowej, nieodwracalne. Jestem po 5 operacjach. Polecam pójść do lekarza, zrobić rezonans lub chociaż tomograf. Im wcześniej tym lepiej. A doraźnie, dopóki będzie się czekać zaszczytnie na świadczenie w kolejce na NFZ, można stosować maści, plastry, suplementy (minimum 3 mce aby ewent.był jakikolwiek efekt) lub np. u niektorych zastrzyki z kwasu hialuronowego - czasami przynoszą doraźną ulgę ale nie leczą trwale. Co do obciążeń stawów ruchem doradzam zapytać lekarza, czasem ruch pomaga, czasem "dokłada cegiełkę" i pogarsza stan zapalny.

Re: Bolące kolana

Dokładnie. Nie ma czasu siedzieć na forum, tylko jak najprędzej idź do lekarza! Może to nic poważnego, ale lepiej mieć pewność, że jesteś zdrowa :) Nie możesz tego ignorować. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: