Błyszczyki Essence Stay With Me

  • 2012-03-24, o 19:17
  • 47
  • 15 613
  • 26
  • 43

Błyszczyki Essence Stay With Me

Hej !
Muszę się was poradzić ..zastanawiam się nad kupnem błyszczykow essence stay with me. Szukałam w Douglasie w szafie essence i nie ma ! I to od miesiąca .. Bardzo nie lubię zamawiać kosmetyków przez internet.. jeżeli byłaby konieczność zamawiania to już wolałabym tutaj , w klepie P.Moniki jak myślicie , czy kosmetyki od niej ze sklepu nie były otwierane ? Chcialamwić kilka , więc zależy mi na gwarancji że nie były otwierane ponieważ wiadomo że mamy 24 miesiące nah czy jakoś tak .. Proszę , pomóżcie mi ). Z góry dziękuję :*

Re: Błyszczyki Essence Stay With Me

Kosmetyki są nowe nie otwierane, Monika bardzo dobrze doradza, ma dobrej jakości towar i bardzo szybko wysyła zamówienia (oczywiście zależy jak szybko się wpłaci ) Kilaka razy już kupowałam i zawsze byłam zadowolona. Bardziej jestem pewna że kosmetyki ze sklepu Moniki nie były otwierane niż ze sklepu stacjonarnego gdzie wszyscy mogą pomacać towar.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Błyszczyki Essence Stay With Me

A zamawialas zwykłą paczka czy priorytetem ? Ile czekalas ? I ile zaplacilas ;ppp

Re: Błyszczyki Essence Stay With Me

Najlepiej wejdź sobie na stronę sklepu i tam masz wszystkie potrzebne i szczegółowe informacje (ceny wysyłki, termin dostawy, różne rodzaje płatności itp.)
Ja również bardzo polecam sklepik Moniki. Już kilkakrotnie tam zamawiałam i zawsze byłam b.zadowolona. A produkty oczywiście nowe.

Mademoiselle

Re: Błyszczyki Essence Stay With Me

Dostawa pocztą polska, zależy kiedy przelew był zaksięgowany ale z reguły na drugi dzeń od zaksięgowania miałam paczkę. Uważam że bardzo szybko są dostarczane paczki i bez uszkodzeń. http://www.ladymakeup.pl/sklep/wysylka.html tu masz wszystko napisane. Jestem zadowolona z przebiegu transakcji i mogę polecić wszystkim.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Błyszczyki Essence Stay With Me

szkoda że gama kolorystyczna jest taka uboga

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Błyszczyki Essence Stay With Me

Ja nie przepadam za błyszczykami, zdecydowanie wolę pomadki :)

Re: Błyszczyki Essence Stay With Me

Dla mnie ten błyszczyk to żaden hit. Trzyma się tyle co inne... Konsystencja przyjemna, lepka ale wiem że nie wszyscy taką lubią.

Re: Błyszczyki Essence Stay With Me

Ja nie przepadam za błyszczykami

Re: Błyszczyki Essence Stay With Me

Kiedyś chciałam kupić ale niestety nie jest już w sprzedaży ; (

Re: Błyszczyki Essence Stay With Me

Osobiście nie przepadam za ich błyszczykami. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: