Błyszczyki Essence Stay With Me

  • 2012-03-24, o 19:16
  • 31
  • 10 274
  • 25
  • 30

Błyszczyki Essence Stay With Me

Hej !
Muszę się was poradzić ..zastanawiam się nad kupnem błyszczykow essence stay with me. Szukałam w Douglasie w szafie essence i nie ma ! I to od miesiąca .. Bardzo nie lubię zamawiać kosmetyków przez internet.. jeżeli byłaby konieczność zamawiania to już wolałabym tutaj , w klepie P.Moniki jak myślicie , czy kosmetyki od niej ze sklepu nie były otwierane ? Chcialamwić kilka , więc zależy mi na gwarancji że nie były otwierane ponieważ wiadomo że mamy 24 miesiące nah czy jakoś tak .. Proszę , pomóżcie mi ). Z góry dziękuję :*

Re: Błyszczyki Essence Stay With Me

Hej, 

u Moniki w sklepie są dostępne to błyszczyki, we wszytskich kolorach i po atrakcyjnej cenie :) Ja kupowałam już kilka razy u Moniki i jestem bardzo zadowolona z zakupów, jeśli o to pytasz to wszystko nowe, bardzo fajnie zapakowane, żeby się nie zniszczyło :) Ja zdecydowanie wolę kupować przez internet i w sprawdzonych sklepach, jedym z nich jest właśnie ladymakeup.pl, bo nie dość że jest ogromny wybór to i pewność oryginalności i świeżości kosmetyków, czego nie zapewniają w 100% drogrie i sklepy stacjonarne ;)

Re: Błyszczyki Essence Stay With Me

Zgadzam się z poprzedniczką. Masz większą gwarancję, że produkt nie był otwierany w dobrym sklepie internetowym niż stacjonarnie.

Re: Błyszczyki Essence Stay With Me

ja również uważam ze nie ma takiej mozliwości żeby kosmetyki u LadyMakeUp były otwierane,ja zamawiałam juz kilka razy i wszystko było w jak najlepszym porządku choć wiadomo jak leżą jakiś czas bo nikt akurat danego kosmetyku nie kupuje to dostaniesz być może z tą najkrótszą datą przydatności ,przynajmniej wiem że tak robił jeden sklep internetowy.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Błyszczyki Essence Stay With Me

No niestety takie jest ryzyko internetowych zakupów. Ale myślę, że trafienie na dobry czy zły sklep to loteria. :)

Re: Błyszczyki Essence Stay With Me

:)

Re: Błyszczyki Essence Stay With Me

Też jest lubiłam

Re: Błyszczyki Essence Stay With Me

chciałam kupić ale było już za późno

Re: Błyszczyki Essence Stay With Me

Jedyne czego nie lubię z marki essence to pomadki. Jak dla mnie wyszuszją usta i strasznie się rolują.

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Błyszczyki Essence Stay With Me

Mialam, ale nie polubilam go, ogolnie nie lubie blyszczykow i pozostaje przy szminkach

Re: Błyszczyki Essence Stay With Me

Okropne

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: