Błyszczyk czy pomadka?

  • 2016-01-18, o 11:23
  • 101
  • 29 777
  • 68
  • 76

Re: Błyszczyk czy pomadka?

pomadka

Re: Błyszczyk czy pomadka?

Pomadka, tylko ona jedyna! Czasem zdradzam ja z błyszczykiem, ale szybko wracam z podkulonym ogonem do pomadki :)
K.K.

Re: Błyszczyk czy pomadka?

A u mnie ostatnio się to zmieniło i polubiłam się z blyszczykami. Ważne, żeby się nie kleily, bo to denerwuje mnie najbardziej

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Błyszczyk czy pomadka?

Stanowczo pomadka. Ostatnio najchętniej sięgam po Neo make up pomadkę Ombre :) To stanowczo moj hit tego sezonu i chyba nigdy się nią nie nacieszę. Odkąd ją kupiłam mam ją na ustach prawie cały czas. 

Re: Błyszczyk czy pomadka?

Dużo tutaj zależy od makijażu ale równiez od pory roku. W zimie preferuję pomadki ale w gorące letnie dni błyszczyki.

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Błyszczyk czy pomadka?

na upały błyszczyki, też wiadomo, że wyglądają lepiej kiedy usta są pelniejsze, przy małej poprawie kształku oczywiście pomadka

Re: Błyszczyk czy pomadka?

Lubię i ten i ten kosmetyk. Używam ich obu tak więc nie potrafię tutaj odpowiedzieć na pytanie, który jest lepszy. Jeśli szukacie trwałych to zerknijcie sobie na te usunięto reklamę

Tanie błyszczyki często ładnie pachną i to jest ich w zasadzie jedyne zaleta bo nie trzymają się ust długo. Oraz znikają po kilku minutach z ust. Porządny błyszczyk jest w stanie wytrzymać na ustach dlugo. Nie jest to trwałość rzecz jasna taka jak szminki bo jest to jednak inna konsystencja jednak nie zniknie Wam z ust natychmiastowo po nałożeniu. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

zazwyczaj pomadka, ale mam dni na błyszczyk

Re: Błyszczyk czy pomadka?

Zdecydowanie pomadka - jak dotąd same matowe, aczkolwiek coraz bardziej przekonuje się do kremowych konsystencji 

Re: Błyszczyk czy pomadka?

ja również stawiam na pomadkę i to matową. Czasami delikatnie smaruję usta kremem nivea na pomadkę jeśli jest za sucha

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: