Blizny - sposoby i kosmetyki

• 2013-07-09, o 17:24
  • 65
  • 15 861
  • 36
  • 54

Blizny - sposoby i kosmetyki

Cześć,
chciałabym was zapytać jakie znacie sprawdzone sposoby i kosmetyki na blizny?

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

Chciałabym ponowić to pytanie. Jestem ciekawa, czy ktoras z was uzywała Bio-Oil?

Ja nie używałam bio-oil ale jakiejś maści - poszłam do apteki i poprosiłam o radę farmaceutkę. Są teraz maści, które niwelują naprawdę widoczne blizny, tylko niestety trochę kosztują

idź przez życie z uśmiechem na pięknych ustach!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Chciałabym ponowić to pytanie. Jestem ciekawa, czy ktoras z was uzywała Bio-Oil?

Lencia

Widocznie nikt z tu obecnych nie uzywal moze pomocny Ci bedzie ten link z opiniami:

http://www.ceneo.pl/19308247#tab=reviews_scroll

A co sadzicie na temat korektorów do blizn? Mają one taki działanie jak w przypadku tych do zmarszczek,czyli maskują je. Może któraś z Was już używała i napisze swoją opinię?

Coś z polecenia lekarza.

Życie jest piękne...Od 2.02.2013 używam tylko kosmetyków naturalnych

No właśnie ! Jak walczycie z ukryciem blizny ? Ja niestety mam bliznę na dekolcie po wycięciu pieprzyka, próbuje ją kryć za podkładami i pudrami, ale nie ma super efektów być może mniej widać ale WIDAĆ.. hm w sumie korektor nie głupia sprawa, ale moje blizna nie ma równego kolorytu wiec trudno będzie wybrać kolor .. do :

Ja nie używałam bio-oil ale jakiejś maści - poszłam do apteki i poprosiłam o radę farmaceutkę. Są teraz maści, które niwelują naprawdę widoczne blizny, tylko niestety trochę kosztują

LipStick

co to za maść ? Kryjąca jak puder ?

Rozpoczynam testowanie produktów - współpracuję ze sklepem http://www.spakosmetyki.pl/

Na moją bliznę lekarz polecił maść cebulową, o ile dobrze pamiętam Cepan. Nie pachnie zbyt dobrze, ale efekty są naprawdę fajne, tylko blizna musi być świeża.

Też stosowałam cepan i faktycznie "zredukował" blizny po trądziku ale co nieco zostało a na przebarwienia krem z Farmony anti spot (srebrny) i ziaja esencja rewitalizująca dzień/noc z witaminą c (żółty) i jest lepiej ale trochę czasu trzeba poświęcić.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

ja używam Cepan czy jakoś tak, okropnie pachnie, ale faktycznie działa.

Ostatnio mam kilka "świeżych" blizn więc napewno wypróbuję Cepan, mam nadzieję, że pomoże ;)