Blizny - sposoby i kosmetyki

  • 2013-07-09, o 17:24
  • 100
  • 37 962
  • 57
  • 76

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

Blizny potrądzikowe na mojej twarzy ukrywa podkład-hit, którego nie zamieniłabym na żaden inny: Vichy Dermablend Korekta 3D. W moim przypadku kolor najjaśniejszy bo mam jasną cerę, ale musisz dobrać indywidualnie do siebie. Ujednolica kolor skóry, ukrywa nierówności i niedoskonałości. Maluję się jednym kosmetykiem, właśnie tym jednym i wystarcza jedna aplikacja a nie całe warstwy jedna na drugiej! Poza tym producentem jest VICHY -  ciesząca się dobrą sławą marka kosmetyków, które można kupić (z resztą sam podkład też) tylko w aptekach, a dla mnie jest to niezbity argument na skuteczność połączoną z działaniem. Szczerze polecam Ci sprawdzić.

Maść z pereł

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

doskonałe narzędzie Żel Контрактубекс

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

Gneralnie stosowłam juz wile kosmetyków do ciała. Balasamy, pelingi i wile innych. Jednak uważam, że najlepszym rozwiązaniem sa zabiegi kosmetyczne. Raz w miesiącu funduje sobie taki zabieg w salonie usunięto reklamę! , dodatkow masaz. Wyglądam rewelacyjnie i czuje sie świetnie. Jest super sposób na to aby o sibie zadbac i nie szukać cudowynych kosmetyków.

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

Mi bardzo pomógł tonik White&Beauty Floslek, blizna była mniej widoczna już kilka tygodni po stosowaniu

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

Plastry silikonowe. Dla mnie najlepsze rozwiązanie, skuteczne i wygodne w użyciu. Jeden plaster nawet 5 dni można nosić, bo nie traci właściwości. Tylko na godzinę dziennie do mycia odklejałam.

Słyszałam o kwasach

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

Na bliznę po malym zabiegu chirurgicznym używam ostatnio maść silikonową Blizan - polecam, cięcie mięknie i staje się coraz jaśniejsze i delikatniejsze. 

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

podobno carboxyterapia pomaga

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

Magdalenka, te plastry silikonowe działają jeszcze lepiej niż żel, może spróbuj, jeśli nadal walczysz z blizną :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: