Blizny - sposoby i kosmetyki

  • 2013-07-09, o 17:24
  • 100
  • 38 041
  • 57
  • 76

Polecam cepan (uwaga, zapach cebuli!) i silikonowy Bliznasil. Zapobiegawczo: maści z mocznikiem.

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

Na bliznę mi pomógł olejek Bio oil, tylko przy nim waże jest żeby go stosowac długo i regularnie, u mnie blizna na brzuchu zbledła po około 2 miesiącach... Orócz tego na lato można spróbować zatuszować bliznę np. preparatami brazującymi, wiem że dobrze działa Magic bronze z bielendy. Wyrównuje koloryt a do tego nawilża

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

magic bronze działa super na koloryt, ja mam na plecach przebarwienia po trądziku i są już mniej widoczne:)

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

a drogi taki cepan?

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

Ja płacę za 35g ok. 16zł :)

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

Również polecam wyżej wspomniany Bio Oil. W Super Pharm można go dostać w niezłej promocji. :) 

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

Również polecam wyżej wspomniany Bio Oil. W Super Pharm można go dostać w niezłej promocji. :) 

2015-07-26 14:49:38 autor Paulina12345

 

Szkoda ze do Super Pharm mam dość daleko, jak będę mieć okazję to kupię i wypróbuję :)

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

z naturalnych kosmetyków na blizny ,rozstępy i cellulit jest olej macadamia dodatkowo ma właściwości przeciwzmarszczkowe i zapobiega poparzeniom słonecznym ,polecam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

krem z masy perłowej może pomoc :)

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

Używałam kiedyś żelu silikonowego Bliznasil. Polecam go jednak na mniejsze blizny, bo opakowanie jest dość małe i gdy chcemy pokryć większy obszar to szybko się skończy, a niestety tubka tego żelu kosztuje ok.30zł.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: