Biochemia urody/Helfy.pl

  • 2012-09-03, o 18:19
  • 35
  • 14 773
  • 21
  • 29

Re: Biochemia urody/Helfy.pl

No niestety to prawda
Zauważyłam jeszcze że dodatkowo wiele produktów różni się jakościowo. Np. proszki do prania. Nie dość że w Polsce dużo kosztują - mam na myśli takie z tej "wyższej półki" - to w dodatku nie pokrywają się z jakością niemiecką. Nie raz kupowałam, więc miałam okazję porównać i nie tylko ja doszłam do tych wniosków...
No ale dobra, nie będę zmieniać tematu, bo to wątek o innych produktach

Mademoiselle

Re: Biochemia urody/Helfy.pl

Bardzo chętnie poczytam co kupujesz i polecasz
Masz szczęście że znalazłaś taki sklep w swojej okolicy. Zamiast płacić za paczkę, możesz sobie kupić dodatkowy produkt produkt Ja znalazłam kiedyś (będąc w Niemczech) krem do rąk (pomarańcza BIO z firmy Lavera) i faktycznie był on tańszy niż na stronie Helfy, ale w Niemczech wszystkie kosmetyki są tańsze! (szok, bo przecież Polacy zarabiają znacznie mniej, więc czemu w Polsce ceny są zawyżone??)
Zatem na pewno warto się rozglądać za okazjami Pozdrowionka

mademoiselle

Dokładnie! I to właśnie wykorzystuje A i co do Niemiec masz rację, ja na szczęście mam znajomych, którzy parę razy w roku są tam właśnie na dłużej i wtedy też ich wykorzystuje. Po co mam przepłacać

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane. — Coco Chanelhttp://e-lenabloguje.blogspot.com

Re: Biochemia urody/Helfy.pl

ja miałam odzywke do włosów

Re: Biochemia urody/Helfy.pl

Ja nie miałam jeszcze nic :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Biochemia urody/Helfy.pl

Zaciekwił mnie piling enzymatyczny i hydrolat. Miał ktoś puder ryżowy czy bambusowy od nich?  

Re: Biochemia urody/Helfy.pl

fajne sklepy z naturalnymi kosmetykami

Re: Biochemia urody/Helfy.pl

Mają świetne odżywki (helfy)

Re: Biochemia urody/Helfy.pl

ja miałam odzywke do włosów

2015-08-17 13:05:23 autor karolina1005

którą konkretnie ?

Re: Biochemia urody/Helfy.pl

Tez jestem zaciekawiona odzywka

Re: Biochemia urody/Helfy.pl

Jeszcze nic nie miałam
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: