Bielactwo - samoopalacz. Jaki?

  • 2012-06-07, o 20:13
  • 46
  • 33 506
  • 29
  • 42

Bielactwo - samoopalacz. Jaki?

Mam bielactwo i nie mogę się opalać ze względu na to że robi się ciepło potrzebuje dobrego samoopalacza który starczy na trochę dłużej niż jeden dzień takiego który pozostawi naturalną opaleniznę i przykryje troche defektów. Jakieś rady?

Re: Bielactwo - samoopalacz. Jaki?

Samoopalacz to nie wiem ,ale dobry jest bronzer z Loreala natychmiastowy efekt daje i utrzymuje się parę dni na skórze.

Re: Bielactwo - samoopalacz. Jaki?

Samoopalacz to nie wiem ,ale dobry jest bronzer z Loreala natychmiastowy efekt daje i utrzymuje się parę dni na skórze.

ania8423

No właśnie o coś w tym stylu mi chodziło a nie zostawia smug? Bo ja raz w życiu użyłam samoopalacza i byłam załamana a który to bronzer? Bo jest ich trochę...

Re: Bielactwo - samoopalacz. Jaki?

Nie zostawia smug odrazu nadaje kolor skórze to widać wtedy czy jest dobrze nałożony:) tylko trzeba na koniec umyć ręce:) jest dostępny w lepszych drogeriach lub sklepach internetowych a jest to Loreal Sublime Bronze z drobinkami kosztuje ok 42zł ale starcza na długo pozdrawiam:)

Re: Bielactwo - samoopalacz. Jaki?

Nie zostawia smug odrazu nadaje kolor skórze to widać wtedy czy jest dobrze nałożony:) tylko trzeba na koniec umyć ręce:) jest dostępny w lepszych drogeriach lub sklepach internetowych a jest to Loreal Sublime Bronze z drobinkami kosztuje ok 42zł ale starcza na długo pozdrawiam:)

ania8423

pewnie kupię go swojej koleżance, także ma bielactwo na pewno się jej przyda

Re: Bielactwo - samoopalacz. Jaki?

Loreal Sublime Bronze jest bardzo dobry. Ale ja używam do tego balsamów - Lirene jest bardzo dobry, z kawą, do ciemnej karnacji.

Re: Bielactwo - samoopalacz. Jaki?

Hej,
testuje wlasnie Gosh. Dam Wam jakie efekty

Pozdrawia serdecznie

Re: Bielactwo - samoopalacz. Jaki?

Hej,
przepraszam ze dopiero teraz, ale Gosh powiedzialabym ze sredni ale zadowalający, ma fajny kolor przez co widac ze gdzie jest nałożony, tylko jak dla mnie malo trwaly. Moze znacie cos trwalszego?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Bielactwo - samoopalacz. Jaki?

polecam mgielke z Sephory. swietny samoopalacz

Re: Bielactwo - samoopalacz. Jaki?

bielactwo to okropna choroba i bardzo widoczna niestety

Re: Bielactwo - samoopalacz. Jaki?

bielactwo to okropna choroba i bardzo widoczna niestety

2015-08-12 23:23:53 autor karolina1005

 

Niestety..
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: