Bez jakiego kosmetyku nie wyobrażacie sobie makijażu?

  • 2017-12-11, o 00:19
  • 36
  • 13 680
  • 31
  • 35

Re: Bez jakiego kosmetyku nie wyobrażacie sobie makijażu?

Podkład jest najważniejszy jak  dla mnie.

Re: Bez jakiego kosmetyku nie wyobrażacie sobie makijażu?

pomada do brwi

Myślę, że byłby to puder!
Roks1

Re: Bez jakiego kosmetyku nie wyobrażacie sobie makijażu?

Ostatnio bez rozświetlacza ;) Nigdy wcześniej żadnych nie używałam, ale odkąd mama mi pokazała Kyoto z Bikora, to się z nim nie rozstaję :) Pięknie odbija światło. 

Re: Bez jakiego kosmetyku nie wyobrażacie sobie makijażu?

Tusz do rzęs 

Re: Bez jakiego kosmetyku nie wyobrażacie sobie makijażu?

Bez cieni. Odkąd kupiłam Morocco z Bikora i wypróbowałam to zdecydowanie najważniejsze kosmetyk w moim makijażu. Dzięki niemu mam pięknie podkreślone oczy, a same cieniedługo się utrzymują.

Re: Bez jakiego kosmetyku nie wyobrażacie sobie makijażu?

tuszu do rzęs

Re: Bez jakiego kosmetyku nie wyobrażacie sobie makijażu?

bez podkładu i pudru oraz tuszu do rzęs, o ile tusz jest mi obojętny z jakiej firmy, bo za kazdym razem zmieniam, o tyle puder i podklad musza byc z annabelle:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Bez jakiego kosmetyku nie wyobrażacie sobie makijażu?

Bez podkładu chociaż nie mam problemów na twarzy :)

Karolcia

Re: Bez jakiego kosmetyku nie wyobrażacie sobie makijażu?

pierwsza moja myśl: "podkład!" - bo to przecież taka podstawa, baza pod resztę makijażu.. ale jeśli ktoś ma ładną cerę to nie potrzebuje... to więc może tusz? bo od razu oko inaczej wygląda.. a jeśli ktoś ma hennę i naturalnie długie, gęste rzęsy? :P to może kredka do brwi? ale tu ta sama sytuacja - ktoś może mieć gęste, ładnie wyregulowane i nic nie trzeba poprawiać... no to chyba zostaje jakaś fajna szminka ;P i to jest chyba mój ulubiony kosmetyk, nawet jak się wcale nie maluję to coś na usta nałożę. choćby balsam, choćby błyszczyk. tak więc stawiam na kosmetyk do ust! :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: