Beauty blender

  • 2012-02-18, o 23:42
  • 45
  • 15 784
  • 20
  • 32

Beauty blender

Któraś z was używała tego cudeńka?różni się od standardowych gąbeczek?

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Beauty blender

Ja zużywałam jedno zmasakrowałam.... i w drodze do mnie jest już bb duo + płyn ......udało mi sie na walentynkowym kodzie załapać duo pack + płyn duży za 135 zł jak się nie mylę ciesze się bo bardziej opłaca się duo pack
A odpowiadając na pytanie ja nie potrafie tego określiś czym się rózni ale napewno nie jest to ten sam tak naturalny efekt jak bb..... zwykłą gąbeczka znacznie się rózni strukturą od bb . beautyblender ma takie porki w swojej strukturze i przez to tworzywo daje taki naturalny look a zwykła gąpeczka jest gładkiej masy jednolitej nie ma porów i nie da sie uzyskac tak naturalnego wygladu a przynajmniej nie w tak krótkim czasie i tak dokładnie jak beauty blenderem....

Powiem Ci tak mam,wiele pędzli do podkładu i z róznych marek tych lepszych i z tych gorszych.....hakuro ,maestro, kozłowski, mac,lancrOne, ecotools .....i żadnym nie da się uzyskać tego efektu co tym jajkiem.......Fakt faktem że, troche uciążliwe jest to że, trzeba go myć od razu żeby nie miał plam i się domył ...... i dłużej nam służył przez higieniczne mycie ...... ale mi to nie przeszkadza wszystko sie wymywa i jest ok..... przy odpowiednim dbaniu mozna go uzywac dłuzej ...... chodzi mi o to jak np/. widziałam jak po 2 miesiacach wyglada jajko u niektórych dziewczyn mnie zatkało......brudne ze szok czego nie da sie domyc jedynie z czasem..... i jego delikatnie sie gniecie a nie wbija paznokcie....... to tak z przestrogi przed dziewczynami które martretuja te blendery i oczekuja bóg wie jakiej trwałości i służenia im.... Uzytecznosc takiego jajka to ponoć 6 miesiecy przy codziennym stosowaniu....... a ja swoje mam juz ponad rok i jest jeszcze w bardzo dobrym stanie na jego czas uzytecznosci i wysłużenia......hmmmm cena myśle że, jest to drogi interes patrzac na zuzycie produktu i tylko 6-ścio miesięczną używalność ;/ 80 zł i wysyłka to duzo .....za taką cene mamy pędzel dobry i to na lata ..... natomiast warto polowac na promocje i kody itp na FB czesto ogłaszają konkursy i kody promocyjne wiec ja tylko z promocji korzystam i zaopatrzam sie w duo pack bo po prostu jest korzystniej i mamy w tym płyn jeszcze .......ale efekt jest nie do uzyskania pedzlem tak jak potrafi to BB ....
( wybaczcie za zjadanie literek itp..... ale pisze patrzec jednym okiem )

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: Beauty blender

hihih beauty Blender jest przez bloggerki okrzykniety największym anty- musthave wszchczasów;) napodstawie tagu o 5 rzeczach, których nie potrzebujemy:)

ja wychodze z zalozenia, ze wolę wygladać naturalnie niz idealnie
wlę usłyszeć: oo ne masz podkładu? niz: oomasz fajnyodkład, czym nakladasz?
no inie jestem ani izażyską, ai gwiazda filmową:) palce,ewntualnie pędzel...po co mi wygląd HD:)?

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Beauty blender

Ja właśnie już na paru blogach wyczytałam że jest to właśnie dobry gadżet,mnie wydaje się że to 80 zł to nie tak dużo tylko jeśli naprawdę potrafi coś fajnego zdziałać.Jeśli chodzi o podkład to ja wychodzę z założenia że musi wyglądać idealnie.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Beauty blender

Ja właśnie już na paru blogach wyczytałam że jest to właśnie dobry gadżet,mnie wydaje się że to 80 zł to nie tak dużo tylko jeśli naprawdę potrafi coś fajnego zdziałać.Jeśli chodzi o podkład to ja wychodzę z założenia że musi wyglądać idealnie.

czaswrocicnaziemie

podpisuje się pod każdym twoim słowem .....

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: Beauty blender

Widzę że na allegro jest ten BB tylko raczej nie jest to oryginał :/ Więc pewnie jakość też gorsza.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Beauty blender

hihih beauty Blender jest przez bloggerki okrzykniety największym anty- musthave wszchczasów;) napodstawie tagu o 5 rzeczach, których nie potrzebujemy:)

ja wychodze z zalozenia, ze wolę wygladać naturalnie niz idealnie
wlę usłyszeć: oo ne masz podkładu? niz: oomasz fajnyodkład, czym nakladasz?
no inie jestem ani izażyską, ai gwiazda filmową:) palce,ewntualnie pędzel...po co mi wygląd HD:)?

picjafly

nie rozumie jak mozna nie chcieć idealnego wyglądu cery ....., i to fajnie jak nie widac podkladu a jednak tam cos jest niz widziec tapete jak to nazywam na twarzy i pierwszy raz spotykam sie z osobą Patusiu która nie chce naturalnego wygladu skóry ..... czyli takiego jak daje efekt koncowy bb

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Beauty blender

hmmm napisałam że lubie naturalna skórę:) więc chba jednak lubię:) zbyt mocno cenie swój czas by babrac sie praniem gąbki:) ja i coraz wiecej innych dziewczyn:) mówie tylko o wynikach tagu. 99% dziewczyn orzeklo, że BB to niepotrzebny kurzłap w kosmetyczkach "normalnych" smiertelników:)

idealna cere dała mi logona i 4 miesiące z triacnealem- na stale:) -nie do czas zmycia:) i to byla najlepsza inwestycja:)

ale nikomu nie odradzam:) z checia poczytamkolejne recenzje:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Beauty blender

hihih beauty Blender jest przez bloggerki okrzykniety największym anty- musthave wszchczasów;) napodstawie tagu o 5 rzeczach, których nie potrzebujemy:)

ja wychodze z zalozenia, ze wolę wygladać naturalnie niz idealnie
wlę usłyszeć: oo ne masz podkładu? niz: oomasz fajnyodkład, czym nakladasz?
no inie jestem ani izażyską, ai gwiazda filmową:) palce,ewntualnie pędzel...po co mi wygląd HD:)?

picjafly

nie rozumie jak mozna nie chcieć idealnego wyglądu cery ....., i to fajnie jak nie widac podkladu a jednak tam cos jest niz widziec tapete jak to nazywam na twarzy i pierwszy raz spotykam sie z osobą Patusiu która nie chce naturalnego wygladu skóry ..... czyli takiego jak daje efekt koncowy bb

dokładnie tak napisałam, wolę naturalna cerę i jak mówia: o nie masz podkładu:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Beauty blender

Ja właśnie już na paru blogach wyczytałam że jest to właśnie dobry gadżet,mnie wydaje się że to 80 zł to nie tak dużo tylko jeśli naprawdę potrafi coś fajnego zdziałać.Jeśli chodzi o podkład to ja wychodzę z założenia że musi wyglądać idealnie.

czaswrocicnaziemie

idealnie:) pamietaj, żeby wziac poprawke na to, że tylko my widzimy sie w odlegosi 5 cm od lusterka- inni widza nas troszke dalej:) no i dla mnie podstawoa waa- do mojego podkładu sie nie ndje:) minerały sypkie:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Beauty blender

hihih beauty Blender jest przez bloggerki okrzykniety największym anty- musthave wszchczasów;) napodstawie tagu o 5 rzeczach, których nie potrzebujemy:)

ja wychodze z zalozenia, ze wolę wygladać naturalnie niz idealnie
wlę usłyszeć: oo ne masz podkładu? niz: oomasz fajnyodkład, czym nakladasz?
no inie jestem ani izażyską, ai gwiazda filmową:) palce,ewntualnie pędzel...po co mi wygląd HD:)?

picjafly

nie rozumie jak mozna nie chcieć idealnego wyglądu cery ....., i to fajnie jak nie widac podkladu a jednak tam cos jest niz widziec tapete jak to nazywam na twarzy i pierwszy raz spotykam sie z osobą Patusiu która nie chce naturalnego wygladu skóry ..... czyli takiego jak daje efekt koncowy bb

dokładnie tak napisałam, wolę naturalna cerę i jak mówia: o nie masz podkładu:)

picjafly

nie zrozumiałaś mnie .... o co mi chodziło ....mi nie chodzi o wyglad hd ale do ideału się dązy i kazdy marzy miec idealna cere nie wierze ze jest któras z nas która by tego nie chciaa....zeby skóra była jednolita bez krostek bizn przebarwien i oznak zmęczenie .... ani o nieskazitelna cere .....ale jezeli mam problemy ze skórą i przebarwieniami to bb daje efekt który jest naturalny i nie widac podkładu....efekt patrzac na pedzel a na jajeczko nie równa się z wykończeniem .... jest niesamowicie naturalne wykonczenie bb....czego ja nie mogłam nigdy uzyskac jakim kolwiek inym pedzlem czy to drogim czy tanim ......a podkład nakładasz ....wiec równie dobrze jest jak go nie widac jak jest nałozony ... ja pedzla do podkłądów nie cierpie bo długo sie go myje dokładne rozprowadzenie zajmuje mi duzo czasu i tak nie mam efektu takiego bez smug itd to wole nakładac palcami .....jajkiem jest to banał i kazdy kto nie umie wogole sie malowac i rozprowadzac podkładu .... jest w stanie zrobic to za pierwszym razem..... z tego co kojaze to Patii nie mialam blendera i nie wiem skad takie podejscie do niego nie widze w nim ani jednego minusa oprócz wygórowanej ceny ..... ale jak za ten efekt po prostu bede go kupowała i uzywała ......przeciez w makijazu chodzi o jak najbardziej niewidzialny efekt na twarzy i taki daje bb a nie jakikolwiek pedzel no moze jeden z sephory ale nie pamietam nr....pedzel trzeba byc dokładnie za kazdym razem i długo schnie a bb jest gotowy do użytku od razu ...jesli masz tak idealna cere gdzie nie potrzebujesz krycia to fakt po co ci bb ..... ale jesli masz problemy to jest to jak dla mnie jedyna droga do zakrycia niedoskonałosci z efektem naturalnym

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: