Beauty blender

  • 2012-02-18, o 23:42
  • 45
  • 15 781
  • 20
  • 32

Re: Beauty blender

z tego co wiem podkład mineralny można też nanosić na mokro.Akurat ja mam taką pracę gdzie ludzie widzą moją twarz z bardzo bliska.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Beauty blender

nie licytuję się:) wyrażam swoje zdanie:) w którym zresztą nie jestem osamotniona:) moze z moja skóra jest cos nie tak- bo pędzel zakrywa mi wszystko co ma zakryć a uzywam starego poczciwego...palca:)i nie można Monius mówic tak, że tylko BB i koniec, bo inaczej kicha i maska i prycholce:) mysle, ze wprawne palce załatwią sprawę czym kolwiek...wiele z nas potrafi wyczarować na oczach cuda najzwyklejszą pacynką:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Beauty blender

nie licytuję się:) wyrażam swoje zdanie:) w którym zresztą nie jestem osamotniona:) moze z moja skóra jest cos nie tak- bo pędzel zakrywa mi wszystko co ma zakryć a uzywam starego poczciwego...palca:)i nie można Monius mówic tak, że tylko BB i koniec, bo inaczej kicha i maska i prycholce:) mysle, ze wprawne palce załatwią sprawę czym kolwiek...wiele z nas potrafi wyczarować na oczach cuda najzwyklejszą pacynką:)

picjafly

elo ja mowie ze jak dla mnie to tylko bb ..... ma takie wykonczenie i koniec kropka...... i nie ma dla mnie pedzla który zrobi to tak łatwo i prosto jak bb...... a co do metody palsami to napisałam wyzej tez ze wole palce niz pedzle.......nie mam juz sił bo ja o czym innym ty znowu o czym innym kokieciarko jedna i mowa konkretnie o bb była wiec nie zmieniaj mi tu tematu na pacynki tak wogole to szykuj się na paczuche kiedys przyjdzie kiedy to nie powiem

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: Beauty blender

ja o pacynkach Ty o paczce:p kokieciarko!

chętnie przeczytam recenzje BB, w twoim wykonaniu, i efekty jakie daje...ja nie umiem sie nim niestety posłuzyc:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Beauty blender

hmmm napisałam że lubie naturalna skórę:) więc chba jednak lubię:) zbyt mocno cenie swój czas by babrac sie praniem gąbki:) ja i coraz wiecej innych dziewczyn:) mówie tylko o wynikach tagu. 99% dziewczyn orzeklo, że BB to niepotrzebny kurzłap w kosmetyczkach "normalnych" smiertelników:)

idealna cere dała mi logona i 4 miesiące z triacnealem- na stale:) -nie do czas zmycia:) i to byla najlepsza inwestycja:)

ale nikomu nie odradzam:) z checia poczytamkolejne recenzje:)

picjafly

zgadzam sie z Picją. ja sie juz dosc namalowalam ,az w koncu postanowilam sie rozprawic ostatecznie z niedoskonalosciami ,inwestując w dobry krem/masc ..i uzywam teraz samej maki ziemniaczanej,po to by zmatowic filtry..z tego co wiem,te jajko uzywa sie po zanurzeniu w wodzie.(po odsaczeniu tej wody gąbka robi sie 2 razy wieksza) .10 lat temu skusilabym sie na niego,ale nie teraz,,czytalam troszke o nim ,ogladalam na youtube dziewczyny ,jak to szybko sie malują tym jajkiem..tylko nie sztuką jest nalozenie podkladu w 2 minuty ,na gladka buzie z 2,3 krostkami na buzi ...ja bym chciala zobaczyc jak te "cudenko"rozprawia sie z prawdziwym trądzikiem,z prawdziwymi niedoskonalosciami i zaskórcami..bo wszytskie dziewczyny ,które we filmikach pokazywaly nakladanie podkladów tą gabką ,mialy nieskazitelną cere..wiec trudno powiedziec ,jak te cudo by sie sprawdzilo na cerze BARDZO PROBLEMATYCZNEJ..

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Beauty blender

z tego co wiem podkład mineralny można też nanosić na mokro.Akurat ja mam taką pracę gdzie ludzie widzą moją twarz z bardzo bliska.

czaswrocicnaziemie

z tego co ja widzialam na ytb ,to ta gabeczka,zeby "dzialala" jest lekko wilgotna,wiec na bank nie mozna nalozyc nim pudru sypkiego ,mineralnego ,..do nalozenia mojej mączki ziemniaczanej by sie na bank nie nadawal...zrobiloby sie ciasto na twarzy...

Re: Beauty blender

z tego co wiem podkład mineralny można też nanosić na mokro.Akurat ja mam taką pracę gdzie ludzie widzą moją twarz z bardzo bliska.

czaswrocicnaziemie

z tego co ja widzialam na ytb ,to ta gabeczka,zeby "dzialala" jest lekko wilgotna,wiec na bank nie mozna nalozyc nim pudru sypkiego ,mineralnego ,..do nalozenia mojej mączki ziemniaczanej by sie na bank nie nadawal...zrobiloby sie ciasto na twarzy...


to tak kusząco i apetycznie pare malinek na wierzch i gotowe

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: Beauty blender

nie używalam ale za taką cene nie ma mowy zebym zakupiła

Re: Beauty blender

zamierzam testować, zobaczymy

Re: Beauty blender

Chciałabym przetestować ale za drogi
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: