Beauty Blender vs Jajko z Sephory vs Inglot

  • 2015-05-26, o 09:25
  • 37
  • 15 036
  • 25
  • 36

Re: Beauty Blender vs Jajko z Sephory vs Inglot

Przyznam szczerze, że wolałabym kupić jeden porządny pędzel do podkładu niż BB czy też inną gąbkę inspirowaną BB. JAkoś nie wierzę w ten super cud. To tylko gąbka, którą co parę miesięcy trzeba wymieniać i jest zwyczajnie nie ekonomiczna. Już nie wspomnę, że utrzymanie jej w czystości to niezwły wyczyn. Ja bałabym się codziennie używać tego wynalazku głównie ze względu na mnożące się bakterie. 

Re: Beauty Blender vs Jajko z Sephory vs Inglot

Jak dla mnie ta gąbeczka się w ogóle nie sprawdza, może pod oczy, ale poza tym o wiele lepiej nakłada  mi się podkład pędzlem - flat topem.

Re: Beauty Blender vs Jajko z Sephory vs Inglot

Testowałam BB i jest najlepszy ;) nie zamienie na żaden inny ;)

Re: Beauty Blender vs Jajko z Sephory vs Inglot

dobra rzecz takie gąbeczki

na dnaich kupuję pierwszego BB, dam znać co i jak

Re: Beauty Blender vs Jajko z Sephory vs Inglot

Przyznam szczerze, że wolałabym kupić jeden porządny pędzel do podkładu niż BB czy też inną gąbkę inspirowaną BB. JAkoś nie wierzę w ten super cud. To tylko gąbka, którą co parę miesięcy trzeba wymieniać i jest zwyczajnie nie ekonomiczna. Już nie wspomnę, że utrzymanie jej w czystości to niezwły wyczyn. Ja bałabym się codziennie używać tego wynalazku głównie ze względu na mnożące się bakterie. 

2015-08-07 11:43:35 autor perla

a jaki pędzel flat top najbardziej polecasz ?

Re: Beauty Blender vs Jajko z Sephory vs Inglot

Nie lubię żadnych gąbeczek

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Beauty Blender vs Jajko z Sephory vs Inglot

Chyba nie zamienię Hakuro na żadną gąbeczkę

Re: Beauty Blender vs Jajko z Sephory vs Inglot

Jestem wielką fanką Flat topa z Hakuro i póki co nie wyobrażam sobie żebym mogła malować się czym innym, chociaż nie powiem, że korci mnie mały skoczek w bok z gąbeczką, bo nigdy nie używałam :)) niekoniecznie BB bo cena mnie odstrasza ale jakaś tańsza wersja :)

też przymierzam się do zakupu BB
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: