Baza pod makijaż, czy warto kupić?

  • 2015-12-14, o 22:37
  • 33
  • 9 837
  • 20
  • 29

Baza pod makijaż, czy warto kupić?

Hej. 

 

Ostatnimi czasy bardzo zastanawiam się nad tym, czy faktycznie warto używać bazy pod makijaż. W sumie jeszcze nie miałam żadnej i nie wiem czy to coś u mnie zmieni.

Maluję się dla swojej przyjemności i nie potrzebuję jakiegoś mega trwałego makijażu. Jednak odkąd zaczęłam używaż podkładu rimmel stay matte to robią mi się zmarszczki mimiczne i podkład nieładnie się odznacza w okolicach oczu i ust. Proszę Was o radę :)

 

Asia

Re: Baza pod makijaż, czy warto kupić?

Moim zdaniem nie warto

Re: Baza pod makijaż, czy warto kupić?

Warto ale jak kupować to taką lepszą :)

Re: Baza pod makijaż, czy warto kupić?

Ja używam bazy i nie wyobrażam sobie bez nie makijazu. Dzięki niej podkład ładniej wygląda na twarzy i faktycznie jest bardziej trwały. Żeby podklad nie zbieral sie w zmarszkach warto również te miejsca bardziej przypudrowac

Re: Baza pod makijaż, czy warto kupić?

mysle ze warto

Re: Baza pod makijaż, czy warto kupić?

Nie warto

Re: Baza pod makijaż, czy warto kupić?

możesz nakładac go za duzo lub jego konsystencja jest za gęsta

Re: Baza pod makijaż, czy warto kupić?

myślę że możesz spróbować i kupić jakąś tanią na poczatek żeby nie żałować straconych pieniędzy ;) ja też maluje sie dla siebie i kupiłam kiedyś bazę ale użyłam jej może 2 razy i tak sobie leży

Re: Baza pod makijaż, czy warto kupić?

Nie uzywam baz, uwazam ze jest to zbedny produkt (tymbardziej ze powodował u mnie wysyp). Jesli akurat tylko ten podkład tak się zachowuje to zamień go na inny.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Baza pod makijaż, czy warto kupić?

Baza ma za zadanie wygładzić cerę oraz sprawić, że makijaż będzie trwalszy moim zdaniem jest to bardzo dobra inwestycja :) są tanie i dobre bazy a ilość jaka uzywasz do całego makijażu jest niewielka :) Tak więc Baza - zdecydowanie na tak :) 

Re: Baza pod makijaż, czy warto kupić?

Cześć, mam parę baz pod makijaż, które dostałam w prezencie, jednak nie używam ich codziennie, bo nie widzę takiej potrzeby - niektóre mają skłonność do zapychania, więc warto wcześniej zapoznać się z tematem. Aczkolwiek są one mega przydatne przy większych wyjściach lub gdy nasza skóra ma zły dzień i chcemy, by podkład trzymał się dłużej i by nasza twarz wyglądała na gładszą. Bazę zawsze można nakładać w małej ilości tylko na te miejsca, które potrzebują np. optycznego wygładzenia - czyli w Twoim przypadku np. okolice oczu. :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: