Baza matująca od GR

  • 2015-11-03, o 15:56
  • 29
  • 14 760
  • 24
  • 23

Baza matująca od GR

Dziewczyny widziałam na Facebooku golden Rose

MAKE-UP PRIMER MATTIFYING&PORE MINIMISING

Nowość! Baza matująca.

czy któraś ma już tą bazę i może napisać coś więcej?

czytałam, że łatwo się rozprowadza, że nie tworzy maski i nie roluje się- to fajnie ale szukam więcej informacji. ktoś coś?

Re: Baza matująca od GR

Przyłączam się do pytania. Dodatkowo czy nie zapycha?

Re: Baza matująca od GR

ja to sie boje uzywać baz matujących i do tego pudru ( ale pudru nie da się nie uzywać )bo jak wiadomo jesli skóra Ci się przetłuszcza a będziesz ją jeszcze bardzo matowić to zwiększy sie nadprodukcja sebum i jeszcze bardziej będziesz miała tłusta cere , wiec efekt uzyskasz odwrotny od zamierzonego , nie powinno sie aż tak matowić cery bo ona sama naturalnie się przed tym broni i będziesz miała jeszcze bardziej tłustą

Re: Baza matująca od GR

Nie używam. Z matem nie należy przesadzać, nawet, a może zwłaszcza przy skórze tłustej, mieszanej/problematycznej. Efekt jest zazwyczaj odwrotny od pożądanego. 

Re: Baza matująca od GR

Matująca silikonowa czy skład jest bardziej naturalny w tej bazie?

Re: Baza matująca od GR

a który kosmetyk drogeryjny ma dobry skład ? odpowiedź żaden

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Baza matująca od GR

Jesli jest silikonowa to moze zapychac

Re: Baza matująca od GR

nie uzywalam

Re: Baza matująca od GR

Dziewczyny widziałam na Facebooku golden Rose

MAKE-UP PRIMER MATTIFYING&PORE MINIMISING

Nowość! Baza matująca.

czy któraś ma już tą bazę i może napisać coś więcej?

czytałam, że łatwo się rozprowadza, że nie tworzy maski i nie roluje się- to fajnie ale szukam więcej informacji. ktoś coś?

2015-11-04 08:47:45 autor niecroza84

ja mam tą bazę, ale dopiero kilka razy uzyłam- siostra mi ja przyniosła mówiąc, że to jakaś nowość.

po kilku uzyciach moge o niej powiedzieć, że dobrze się rozprowadza, porów nie widać, idealnie pasuje do strefy T i duży plus za dozownik z pompką.

ja w sumie juz kilka produktów od golden rose miałam i jakoś każdy się dobrze sprawdzał- nie mogę narzekać :)

Re: Baza matująca od GR

Zgadzam się z tym, że kosmetyki drogeryjne mają kiepski skład dla skóry

Re: Baza matująca od GR

Jest dobra
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: